Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fúk! Melyik fajta lány jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk! Melyik fajta lány jön be nektek jobban: a plázacica vagy a fiús, aki focizik? Vagy egészen más fajta lányok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mind 2 , csak legyen normális és szép
2015. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább másfajta, nem annyira szeretem a szélsőségeket.
2015. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem kategorizálunk így.. és ha kategorizálnánk is, akkor sem csak ez a kettő lenne.. sőt.. szerintem vannak sokkal általánosabb "típusok" is.

Egyébként számtalan ilyen kérdés van, hogy kinek mi tetszik.. keresd vissza. Sok mindent lehet ezekből tanulni, és nem is kell annyit várni a válaszokra :)


20/F

2015. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami a ketto kozott ;)
2015. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a plázacica nálam élből felejtős, szörnyűek,

a fiússal nem lenne baj, de az sem az esetem,

az animés, filmezős, kicsit nerdí lányokat jobban csípem :)

persze egyet értek az előző komentelővel: nem lehet így kategorizálni, de ha ezek csak 1-1 tulajdonságot jelölnek, akkor inkább a 3. :)

2015. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Amelyik szexuálisan a legnyitottabb. Nem megyek azzal semmire, ha szép de csak kesztyűvel kezeli a fhahszt.
2015. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
A fúk is a lányokra hajtanak? Utálom a konkurenciát
2015. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!