Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésetek alapján,az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megítélésetek alapján,az jó,ha így írok rá egy lányra?

Figyelt kérdés
Volt évfolyamtársam.Nem beszéltem még vele sosem.Idén érettségiztünk,azóta nem is láttam.FB-n bejelöltem,ott nem jelölt vissza,mivel ismeretleneket nem szokott.Pl.lánybarátaimat kértem,hogy ők is jelöljék be,de őket sem igazolta vissza.Messengeren írtam neki,de ki vannak kapcsolva az engedélykérések nála,így meg sem kapja,amit írok neki.Snapchatet meg nem használja.Arra gondoltam instagrammon írok neki üzenetet.Viszont sima "Szia"nem hiszem,hogy beválna.Van elképzelésem,hogy mit írnék,de kéne mások véleménye is.Főként lányok,illetve tapasztaltabb férfiak véleményét várom,de bárki megoszthatja velem a kritikáját.Priviben leírom annak,aki segítene ebben,mármint a sablon szöveget.19/F

2020. aug. 18. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Név és kép alapján valószínűsíthető, hogy megismert.


Mellesleg pont most van a facebookon (és társain) egy tiltásos, nemtudnaküzenetetírni, stb bughullám, szóval egyébként sem lenne könnyű dolgod.


Keress egy olyan ismerősét, akit te is ismersz, majd rajta keresztül vedd fel a kapcsolatot, de a legjobb lenne, ha nem ilyen olline bugos szarokon keresnéd

2020. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó. Azt nem írtam, hogy nincs profilképem. Közös ismerős meg aaaaa. Próbáltam keresni, de nincs senki ilyen.
2020. aug. 18. 00:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy mi hiába írunk bármit, mikor te tudod, hogy mit akarsz. Szedd össze magad, legyél vele őszinte és írd le neki a saját gondolataidat, ne kapásból más gondolataival keltsd fel a figyelmét.
2020. aug. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen.Tudom.Igazad van utolsó.Pontosan tudom,hogy mit fogok írni.Mármint a vázát kB.Nem is az a kérdés,hogy mivel írjak rá.Pusztán azért írtam ki a kérdést,hogy lássam egy átlaglány,hogy reagálna egy olyan üzenetre.Mire számítsak válaszként.Meg,ha kell egy két kifejezést átformáljak benne.Jól jönne,ha valaki véleményt mondana róla.Pl.ijesztő e vagy sem XD.Várom azért még a válaszokat.Priviben meg mindent leírok.
2020. aug. 18. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szia Annabella, lehet nem emlékszel rám, de evfolyamtársak voltunk a suliban. Mindig szimpatikisnak találtalak, de Akkor sose mertem odamenni hozzád, most megtalaltalak ezen az oldalon és szívesen beszélgetnék veled. Ha úgy gondolod, hogy te is beszélgetnél velem, akkor jelölj vissza. Ha nem találsz szimpatikusnak és nem jelölsz vissza, akkor pedig boldog életet! Üdv, Bence a 12 Cből 2015-2019es évfolyam."
2020. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányok szeretik azokat a fiúkat, akik képesek egész mondatokban kommunikálni.

Az idősebb (25+) fériak, akik komoly kapcsolatot szeretnének szintén szeretik azokat a nőket, akik nem 1 szavas válaszokkal próbálják megértetni magukat.

;)

2020. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Privátban elküldheted, hogy eddig mire gondoltál.

19/L

2020. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Irj neki whatsapon. Szerintem azt inkabb nezi. Megvan a szama?
2020. aug. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs meg a száma. Whatsapot meg szerintem tuti nem használja.
2020. aug. 21. 17:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az legyen bene, hogy az iskolából ismered, mivel évfolyamtársak voltatok


valami ilyesmit írj bele, hogy tudja, hogy honnan ismered


sok szerencsét!


17/F

2020. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!