Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne olyan kisugárzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne olyan kisugárzásom hogy észrevegyenek?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon sok múlik a kisugárzáson, de nem tudom hogy érjem el hogy tényleg felfigyeljenek rám a srácok barátnőnek és ne csak levegőnek nézzenek

2020. aug. 20. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt nem lehet fejleszteni. Mindenkinek van egy saját kisugárzása, ami miatt felfigyelnek rá
2020. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Mosoly
2020. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 striga ***** válasza:
94%
Önbizalom, szeresd magad, pozitív gondolkodás,mosoly. Ezek összessége meglátszik.
2020. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Ha valakinek jó, és vonzó a kisugárzása, az a lelkét mutatja kifelé önkéntelenül. Nem csoda, ha bizonyos embereket előbb szólítanak meg, mert pl. mosoly a szája szélén, kedves arc, ami vonzza a tekintetet, egy kedves gesztus, mozdulat ami magával ragad. A már eleve goromba, flegma, szúrós tekintet senkinek nem jön be!


Add mindig önmagad, mert te vagy az emberek előtt a virtuális tükörkép, személyed formálja a kisugárzásod! Tanulni kell, ha életedben bármit, bárkit is meg akarsz győzni, h. te jó ember vagy, és nem az, akinek látszol...ez nem egyedi.

2020. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!