Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy észreveg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, nagyon tetszik. Egy évvel fölöttem jár, semmilyen közös pont, kapcsolat nincs köztünk. Az egyetlen közös ismerősünk egy közös barát, de én még nem olyan régóta ismerem őt, és nincs is olyan nagy, bizalmas viszony köztünk, csak köszönőviszony. Óráink természetesen nincsenek együtt, és a folyosón is csak nagyon ritkán látom, mert szinte mindig máshol van órája, mint nekem. Mikor mégis egymás melletti teremben van óránk, szinte rám se néz. Ha mégis, akkor is inkább átnéz rajtam, mintsem megnéz.


Kérlek, segítsetek! Mit csináljak ebben a helyzetben?


2018. nov. 23. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
* Mikor mégis egymás melletti teremben van óránk, a folyosón szinte rám se néz.
2018. nov. 23. 17:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy mindenkin átnéz-e, vagy csak akkor, hogy ha te is ott vagy. Mert ez lehet afféle védelmi mechanizmus is részéről, amennyiben a srác zárkózottabb személyiségű és mivel már megfigyelted, hogy együtt van órátok és tetszik is az illető, gondolom keresed is és várod, hogy feltűnjön. Nos a zárkózottabb emberek nem bírják ha a "figyelem középpontjában" vannak és amikor mondjuk bámulod, azt a számára kellemetlen szituációt ő úgy védi ki, hogy inkább máshová néz-bambul, hogy téged ne vegyen észre. Ez amolyan strucc effektus.
2018. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ülj az ölébe és szard össze magad
2018. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
miniszoknya, tűsarkú, ku.vás rúzs
2018. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor egyedül van esetleg, köszönj rá. Ha visszaköszön, már lehet ezt tovább fűzni.
2018. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!