Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgye azt mondják részegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgye azt mondják részegen mindenki igazat mond és őszinte. Szerintetek tényleg bejöttem-bejövök neki? Ha igen miért nem ír rám? Vagy ez az egész csak a részegség miatt volt?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy buliban, ahol egy ismerősöm barátja (ő és az ismerősőm nincsenek együtt, csak baráti kapcsolat van köztük) is ott volt. A fiú mikor a buli elején találkoztunk már ivott, de azért még tudta, hol van. Bemutatkoztunk egymásnak meg ilyenek. A buli közben sokszor odajött hozzám, mögém állt, megfogta a vállam, átkarolt,sokszór -úgymond- hozzám simult, mikor egy csomó hely lett volna még és nem kelett nyomorogni, viszont más lányokat úgyszint ölelgetett.Aztán mikor már egy idelye táncoltunk, nevettünk stb. és ő azért már jócskán beivott, odajött az egyik haverjával hozzám. Súgott neki valamit a fiú, majd a haverja odajött és közölte velem, hogy bejövök az ismerősöm barátjának. A dologra nem tudtam hogy reagálni, csak álltam és mosolyogtam, aztán az ismerősöm odament a fiúhoz, és mondta neki, hogy ne nyomuljon rám, meg ilyenek. A fiú bocsánatot kért, majd ment tovább táncolni. Utánna még volt néhány vállmegfogás (és egyszer a fenekemet is megfogta...) és néha-néha összeakadt a tekintetünk meg ilyenek, viszont kesőbb egy másik lánnyal táncolt és hevesen csókolózott. Engem a fiú már mikor a buli elején találkoztunk, megtetszett( kedves volt, jófej, helyes) és elég csalódott voltam, hogy más lánnyal van...az az féltékeny voltam. A buli végén a srác már el sem köszönt. Mikor én is haza értem, reméltem legalább facebookon vagy instagrammon bejelöl majd, viszont sajnos nem így lett.


-És most jön a kérdés-

Úgye azt mondják részgen mindenki igazat mond és őszinte. Szerintetek tényleg bejöttem-bejövök neki? Ha igen miért nem ír rám? Vagy ez az egész csak a részegség miatt volt?e azt mondják, hogy ittassan mindenki őszinte. - Érdekelne a véleményetek-tanácsotok és miegymás-


Előre is köszönöm a válaszokat! (helyesírási hibákért bocsánatot kérek!)



2020. aug. 22. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:

+Kérdés:

Szerintetek bejelöljem közösségi oldalon? Nem lenne furcs?

2020. aug. 22. 21:26
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Tök örülök, hogy te vagy a jövő. Méginkább hogy a jövő nője.
2020. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Um...nem tudom, hogy ez most irónia e vagy nem...de azért köszi a választ...
2020. aug. 22. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de mivel finoman mondva is nem te voltál az egyetlen csaj a srácnak, szerintem ne fűzz hozzá túl sok reményt.
2020. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiú kanos volt, ezért amíg nem volt jobb zsákmány, addig rád akaszkodott. Amint lett, jött a következő. Semmi komolyat nem akart, ahogy attól a lánytól sem akivel aztán smárolt. Valamennyire lehet bejöttél neki, de volt más, aki jobban tetszett számára.


Az alkohol csak a gátlásokat oldja, hülyeség hogy mindenki őszinte lesz tőle. Ha így lenne, akkor ezt a "csodaszert" használnák minden bűnesetnél, ahol a nyomozóknak információra van szüksége. :)

2020. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte válaszokat! Megpróbálom kiverni a fejemből ezt a badarságot! :D
2020. aug. 23. 00:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor lehet hogy én vagyok a kivétel hogy részegen nem az igazat mondom hanem össze vissza beszélek🤔. Én elhitettem egy egész kocsmával hogy CIA ügynök vagyok... Azóta nem biznak bennem😭😭

Nah de szerintem hagyd a fiút. Mindenkire nyomult, gondolom csak szexre kelletél volna.

2020. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!