Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ennek a csóknak jelentősége? 17/f

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tegnap átjött a legjobb barátom (szintén 17/f), este meg éjjel Fifaztunk, közben iszogattunk és szép lassan berúgtunk. Aztán amikor már elég részegek voltunk felmerült egy olyan hogy mi lenne ha csókolóznánk de nem szerelemből, csak úgy kiváncsiságból hogy milyen. Megcsókolt aztán én visszacsókoltam, utána pedig mintha mise történt volna elkezdtünk filmet nézni. Reggel felkeltünk, kajáltunk majd ő hazament, de még megbeszéltúk hogy este nála fifázás meg filmezés?


Szerintem meg szerinte sem volt jelentősége ennek a csóknak. Ti mit gondoltok?



2017. okt. 31. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Melegek vagytok :)

Vagy biszexuálisok.

2017. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Fúújjj.
2017. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége.
2017. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy volt-e jelentősége, az a közeljövőben fog kiderülni.
2017. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom elképzelni hogy ennél többet csináljak egy fiúval (szerintem ezt sem csinálnám többet), csak úgy ki akartuk próbálni. Mellesleg szerintem a barátnőm megölne ha megtudná hogy csókon kívül mást is csináltunk volna.

Szerintem nem vagyunk melegek, csak kiváncsiak.

2017. okt. 31. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
De egyébként nem értek valamit... meddig igazolás a "kíváncsiság" az ilyen homo megnyilvánulásokra? Egyáltalán miért vagytok kíváncsiak, elvégre ugyanazt ismeritek a barátnőtöktől? Mi visz rá, hogy kíváncsi legyél a "legjobb" barátod nyálának az ízére? És meddig lehet elmenni? Legközelebb közös maszturbálás, aztán a produktumok ízlelgetése?
2017. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Józanon sosem lennék kíváncsi ilyen dolgokra. De részegen csinál hülyeségeket az ember. Azt meg is beszéltük hogy a csók sem fog többet megtörténni és kizárt hogy ennél tovább menjünk.
2017. nov. 1. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, de akkor miféle jelentőségre voltál kíváncsi, amikor feltetted a kérdést? :)
2017. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!