Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez felér egy csókolózással?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez felér egy csókolózással?

Figyelt kérdés

Ha az egyik fiú barátom (aki titokban tetszik) iszik egy üvegből/flakonból, és utána (amikor már nem látja persze), én az üveg száját megnyalom és a számmal is hozzáérek, tehát konkrétan úgy teszek mintha az üveg szája az ő szája lenne, és azzal "csókolózok" meg nyaldosom.

Tudom, hogy ez nem csókolózás, de felér azzal? Hisz az üveg száját ő is bekapja amikor iszik belőle, a nyála még ott lehet rajta, és a nyelves csóknál is úgymond bele megy a másik nyála is a szádba.


Nem kamu kérdés. Szóval csak normálisan lécci.



2020. aug. 26. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

he? nem működik a google search, hogy lecsekkold a "csokolózás" fogalmát?

nem, nem ér fel csókolózással. ennyi erővel azt is csinálhatnánk, hogy megnyalom a tenyerem, pacsizunk, te is megnyalod a tenyeredet és kész is, megvan az első csók...

2020. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 senkise v válasza:
100%
Szerintem nem , de mondd meg neki ha tetszik.
2020. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Persze tudom, hogy nem ugyanaz mint a csókolózás.

Nem mondhatom meg neki, hogy tetszik, mert már évek óta barátok vagyunk. Ennek könnyen vége lehetne, ha kitálalnék neki.

2020. aug. 26. 11:58
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha tudod akkor minek írod ki a kérdést?
2020. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
És ha apád után ülsz a wc deszkára akkor az meg olyan mintha összedugtátok volna a seggetek?
2020. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
És ha az aluljáróban egy büdös hajléktalan után megfogod a korlátot, akkor meg olyan mintha kézenfogva mentetek volna.
2020. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Azt hittem ezt nem kell külön leírnom, de a kérdésemben is megemlítettem, hogy TUDOM, hogy nem csókolózás, és nem ugyan az, csak felér-e azzal?

Ez volt a kérdésem, egy szóval sem mondtam, hogy az csókolózásnak számít-e, csak annyit kérdeztem, hogy van-e bármi közé hozzá? És erre megkaptam a válaszomat, az első 4 normális választ nagyon köszönöm!


És semmi szükségem arra, hogy nekem essetek. Azért kérdeztem, mert csókolózni soha nem fogok vele, szóval csak ezen az úton, érintkezhet a szám valamivel amivel az ő szája előtte.

De elmondom nektek (csak, hogy mégtöbb okotok legyen nekem esni), lány vagyok, és ő is lány. Szóval most már még 1 okotok van beszólogatni, kedvetekre leszbizhettek is ha jól esik.

2020. aug. 26. 14:19
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
A kérdés nívójából nekem nem is volt kérdés, hogy lány vagy :)
2020. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!