Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok sokszor mér szégyellite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok sokszor mér szégyellitek ha kicsit teltebb popsitok combotok van?

Figyelt kérdés

sok ilyen lánnyal beszéltem már és szégyelli. De miért? Nekem kifejezetten bejön az ilyen csaj.

19f



2020. aug. 27. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A "mér" nálam egyből fogamzásgátló szó.
2020. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Azért mert lássák hogy másoknak milyen szép vékony teste van.
2020. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Merta közösségi médiákon bemutatott tökéletes, kirakat életek miatt nem érzik jól magukat így a bőrükben.
2020. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Mert nincs szép alakja
2020. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom, én nagyon is örülök a körte alakomnak... :D Ennél már csak a homokóra tenne boldogabbá. :)
2020. aug. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Fentebb írták, hogy mert a közmédia azt nyomja, hogy legyél vékony, magas minimum 16 inches mellekkel.

pedig a szép egy relatív fogalom.

Szép ami érdek nélkül tetszik.

Amikor viszont valaki az alakja végett válik céltáblává, mert az hogy valaki magas alacsony cérnavékony az valamiért nem cikitárgy de ha valaki picit korpulensebb az egyből bántások közt találja magát, mert persze az még véletlen se lehet hogy valaki Alkatilag ilyen, vagy valami olyan hormonális állapotban van, hogy 1 pohár vizet nem ihat meg anélkül hogy ne rakódjon rá a súly

2020. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!