Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyemke kérdése:

Mit csináljak ha szerelmes belém egy fiú de én nem kedvelem őt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régebben barátok voltunk, de már egy jó ideje nem mert nagyon megutáltam őt, és szerelmes belém. És az a legrosszabb hogy van neki egy haverja aki képes az óra közben kiordibálni hogy szerelmes belém az a fiú, és ez iszonyatosan ciki lenne... még nem mondtam el neki hogy én nem vagyok belé szerelmes de szerintem már észrevette. Csak az a baj hogy hiába mondom el a fiúnak hogy en nem szeretem őt, a haverja úgy is elmondja mindenkinek, egyépként az a fiu aki szerelmes belém az az osztály pancsere ezért is lenne ciki ha kiderülne. Az is egy megoldás higy azt mondom a fiunak hogy mondja azt a haverjának hogy mégse szerelmes belém, de nem tudom hogy ez mennyire lenne jó... kérlek segítsetek!!

2020. szept. 1. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Ez nem egy probléma. Hány évesek vagytok?


Ez a SRÁCNAK lenne ciki, nem neked, te ne foglalkozz vele. Ha elkezdenének piszkálni, qkkor szimplán megmondod, hogy nimcs esélye. Pont.

2020. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne éreztesd vele, hogy undorodsz, inkább legyél hűvös, udvarias és távolságtartó, hogy ne tudjanak beléd kötni. Mert sajnos ha egy lúzerrel érezteted, és öszintén megmondod neki, hogy nem kedveled, akkor bosszút áll majd rajtad és rossz híredet kelti. Olyanokat fog rólad terjeszteni, hogy már megvoltál neki, ribi vagy, buta vagy...stb.

Sajnos ilyenek az emberek felnőttkorban is, ezért nem árt, ha már most erre kondicionálod magadat.

Sokan nagyon csúnyán és bosszúval viselik az elutasítást, főleg az igazi pancserek.

2020. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"haverja képes az óra közben kiordibálni hogy szerelmes belém az a fiú" - Ezt most mondta valaki, hogy ez a terve? Vagy honnan pattant ez az eszedbe? Ha egyáltalán megtörténik, lehet ciki lesz, de a reakciódból mások le fogják vágni, hogy egyrészt nem lep meg, tehát tudsz már róla, másrészt téged hidegen hagy.


"még nem mondtam el neki hogy én nem vagyok belé szerelmes de szerintem már észrevette" - Lehet észrevette, de ha valóban szerelmes akkor lehet még hitegeti magát. Legjobb ha megmondod neki és le van tudva.


"Csak az a baj hogy hiába mondom el a fiúnak hogy en nem szeretem őt, a haverja úgy is elmondja mindenkinek" - Ha hazugságot terjeszt rólad, akkor mérgesen megkérdezed hogy mégis hogy jön ehhez.

2020. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha órán bekiabálja a haverja akkor mit mondjak hogy tudják engem nem érdekel ez az ügy?
2020. szept. 1. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hagyjál már a hülyeséggel" - el se hiszed amit mond, de nincs benne, hogy érdekel vagy sem

"Még ha így lenne sem érdekelne" - nem hiszed el, nem érdekel

"És ezzel én mit kezdjek?" - elhiszed, nem érdekel

"Majd kiheveri"

"Sajnálom"

Ironikus "Dejónekem" - ez szemétség lenne a sráccal, még ha nagy lúzer, akkor sem illik így lejáratni

2020. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon köszönöm mindenkinek! Rengeteget segítettetek! 😊
2020. szept. 1. 17:53
 7/8 Stark2000 ***** válasza:

Én két választ tudok adni az ilyen random bekiabálós hülyeségekre. Kedvencem a "kösz az infót", másik a "azjó."

Csak légy érdektelen, hülyét fognak kapni a viselkedésedtől. :D

2020. szept. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki, ha valaki szerelmes beléd? Ne foglalkozz vele egyáltalán és akkor nem is fog még csak félre érteni semmit. Az nagyon szarul esne neki, ha utólag esne pofára. Én egyszer szerelmet ballottam egy lánynak. Ez majdnem 3 éve volt és azóta sem tudtam feldolgozni az elutasítást. Még mindig hiányzik.
2020. szept. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!