Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerelmes vagyok Vajna Timibe!...

Szerelmes vagyok Vajna Timibe! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, most jön az, h felejtsem el, mert nincs esélyem.

De nem tudom elfelejteni!!!!

Ő rá gondolok, már évek óta!

Gyönyörű, Okos és Csodálatos személyiségű!

A szobám, ki van plakátolva a képeivel.

Az autogrammját 50.000 Ft-ért vásároltam meg az egyik ismerősömtől. Csináltattam hozzá egy arany keretet medált és állandóan hordom.

Amikor tehetem, a fánkozójába járok enni.

Próbáltam járni egy lánnyal, aki kicsit hasonlított rá, de amikor meg kértem, hogy hadd szólitsam Timinek (Amúgy Éva volt) szakított velem.

Mit tegyek? Bele őrülök a szerelembe :(


2020. jan. 3. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Menj orvoshoz.
2020. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
kerlelk ird meg privatban hogy mi vesz ra titeket az ilyen kamu kerdesek kiirasara
2020. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A trollok kérem menjenek máshova!
2020. jan. 3. 21:40
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak, mert nem egy zsíros hajú fodrászlányba vagyok szerelmes a panelből, már mindjárt kamu a kérdésem. Oké leülhetsz
2020. jan. 3. 21:41
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy én sem értem az emberek hozzáállását azzal kapcsolatban, hogy mégis egy "átlag" ember miért ne lehetne szerelmes egy insta modellbe? Kik az insta modellek, hogy beléjük akárki ne lehetne szerelmes? Mi ez a megkülönböztetés a társadalom részéről, amikor elvileg mindenki egyenlő?
2020. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

“Csak, mert nem egy zsíros hajú fodrászlányba vagyok szerelmes a panelből, már mindjárt kamu a kérdésem.”


Gondolom te orvos vagy, és egy budai villában laksz....amúgy ez rohadtul nem szerelem, ahhoz ismerned kell a másikat.

2020. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
"Gyönyörű, Okos és Csodálatos személyiségű!" - ismered személyesen?....
2020. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az a lány még szép, hogy szakitott Veled, mindenki ezt fogja tenni, ha megkéred, hadd szólitsd másvalaki nevén...


Mindenkinek vannak ilyen ideáljai a hires emberek között. Van, aki csak a külseje miatt, van, aki a személyisége miatt. Nekem speciel Sort Tamás úszó volt az, akibe sokáig bele voltam habarodva, és nem csak mert jól néz ki, hanem azért is, mert a teljesitménye ellenére egy szerény, hétköznapi srác maradt, nem szállt el.

A mai napig egy "bálvány" maradt, pedig már felnőtt vagyok.

A másik "szerelmem" Jonas Armstrong volt a Robin Hood sorozat cimszerepében, pontosabban szólva maga Robin karaktere.

De ezeket az ideálokat el kell tudni választani a való élettől, és nem szabad ennyire béléjük zsongani.

Ez amit csinálsz nem is szerelem igazából, hanem rajongás.

Ha majd egyszer szerelmes leszel, rá fogsz jönni a különbségre :D


De azért az ilyen ideálokat nem szabad összekeverni a val

2020. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ha nem szerelem, akkor mi???

Csak rá tudok gondolni.

2020. jan. 3. 21:54
 10/20 anonim ***** válasza:

*Sors Tamás


Amúgy az előttem szólók rátapintottak a lényegre: szerelmes csak abba lehetsz, akit személyesen, valójában is ismersz

2020. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!