Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tenni ezt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni ezt, szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal 10honapja vagyunk együtt sokat mesélt az exerol vele 1,5 évet volt együtt viszont én valamiért másodrangúnak érzem magam mellette a régi barátjánál kompromisszumok voltak dedikál is terén nekem erre nem szükségem viszont én ki szeretném próbálni az anális sexet ő mondta hogy már próbálta és az előző baratjanal minden héten volt velem viszont semmi fele képpen se szeretne kipróbálni semmilyen formában, ez nagyon zavar, indokot nem mond, régen meg az exe néven is szólított nagyon idegesítő masodrangunak érzem magam vagy ez felesleges lenne?

2020. szept. 6. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lett volna ha még egyszer nekifutsz ennek a kérdésnek, de nagyjából értem.


Ez a tipikus "nincs ló, jó a szamár is" szerintem.

2020. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy erted?
2020. szept. 6. 11:22
 3/5 Salilala ***** válasza:
Intézd úgy, hogy vegye észre magát. Ez így egyikőtöknek sem jó, főleg neked nem.
2020. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy próbálj meg vele leülni és átbeszélni a dolgokat.
2020. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenekrol beszel, egyértelmű, hogy csak szexre kellesz neki.
2020. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!