Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan fiúval aki szabadideje nagyrészét számítógépes játékokkal tölti?

Figyelt kérdés

Tehát munkanapokon/tanulónapokon olyan napi 8 órát,míg teljes szabadnapokon akár 12-14 órát is. Minimális szociális élettel,barátok nélkül.

De kettesben amíg találkoztok,nem ragaszkodna számítógépes játékokhoz.



2020. szept. 7. 11:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb,leírom
47 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Én az olvasással vagyok így. Amíg nem zavarná ez a hobbim addig én se szólnék bele, kivéve persze! ha rontja az egészségét, szemét.. A lelki-testi egyensúlyhoz szükséges, hogy a természetben, a jó levegőn legyél, így minél többet sétálnánk. Ha szeretsz valakit akkor aggódsz érte, hisz egy idő után ez a számítógépezés káros, sőt..
2020. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem soha, irtó gáz
2020. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nem zavar, ha nincsenek barátai, ha nem jár el sokat. De azért legyen változatosabb az igénye. Ennyi idő mindenből sok.
2020. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Mégis mikor randiznánk, ha neki ez a lételeme? A közös életünk hogy nézne ki, én ülök mellette kukán, amíg a 12 órát nyomkodja?
2020. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
87%
Ezzel nem az a gond, hogy játszik, neki ez a hobbija, egészségére. Sokkal inkább a mennyiség a gond, amit leírtál. Ez azért rettentően sok idő. Ha nincs egyetlen barátja sem, akkor pedig könnyen lehet, hogy a valódi kapcsolatai elé helyezi a játékot, és onnantól van gond.
2020. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Az exem (most már szimpla barát) és a jelenlegi párom is ilyen, habár talán a 8 óra túlzás mindkettőjük esetében... de az 5-6 megvan biztosan.

Mindkét esetben nagy problémákhoz (elhanyagolás) vezetett a játék, nem igénylik a normális mennyiségű találkozást és bőven függők. Nem jönnék össze soha újra ilyen emberrel, még akkor sem, ha meg lenne az esély arra, hogy csak épp pont 2 rosszabb esetet fogtam ki... :(

2020. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Amíg csak a kérdést olvastam, a válaszom igen lett volna, de ahogy részletezted, az nekem már túl sok lenne. Hétköznap egyáltalán nem is lenne rám ideje, ha úgy veszem, hogy 8 órát dolgozik/tanul, és 7-8 órát alszik.
2020. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Alapjáraton egyedül így érzi jól magát hogy számítógépen eltölti az időt játékokkal,kisebb részben olvasással és filmek/animék nézésével.


Pl magamról beszélve nem vagyok társasági ember, pédának okáért bogrács egy kisebb munkahelyi társasággal és pár óra elbeszélgetek részt veszek benne de utána annyira fáradtnak érzem magam mintha egy hetet dolgoztam volna. Maximum évente pár alkalmat birok ki ilyenekből, barátkozni sem szeretek mert inkább teher számomra, szivesen elbeszélgetek értelmes és komoly témákról de a "small talk" az halálom, rendkivül untat és fáraszt.


Mindenesetre jelenleg mint szingli így érzem jól magam, de ha pl lenne egy barátnőm akkor nyitott lennék arra hogy közösen számára érdekes programban részt vegyek, mivel nyilván ha társamról van szó sokkal fontosabb a vele töltött idő mint bármilyen játék. Viszont nehezen ismerkedem mert nagyon aszociális vagyok alapból de örülnék ha lenne egy társam majd később

2020. szept. 7. 16:34
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van kérdező, akkor miért tetted fel ezt a kérdést?
2020. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy úgy vagyok vele, hogy mindenkinek kell egy magánszféra. Ha nincs ott a párja akkor érthető, hogy csak játszik és szerintem meglehet érteni, hogy miért ennyire fontos neki a játék is és akiért érdemes az ember azért megváltozik.
2020. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!