Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti összejönnétrk egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétrk egy olyan lánnyal akit molesztáltak?

Figyelt kérdés

A saját nagyapám 10éves koromba elkezdett fogdosni és megerőszakolt úgymond, bár nem ellenkeztem háromszor is, valamint 13 éves koromig napi szinten fogdosott. Attól félek hogy ha elmondom egy fiúnak, akkor undorodni fog tőlem. Számotokra visszataszító lenne ha megtudnátok? Én egy vérfertőzőnek érzem magam, nem pedig áldozatnak ugyanis nem okozott sok fájdalmat.. tavaly pedig egyszer hagytam hogy fogdosson és így már az is elveszett hogy önhibámon kívüli gyerekáldozatnak tartsam magam, bár nagyon fáj amik történtek. Alapvetően elég normális lány lettem, nem vagyok visszahúzódó, úgyhogy még senki nem vette észre.

17/L



2020. máj. 8. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeretem, igen.
2020. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen igen. Nem ezen fog múlni egy jó kapcsolat.
2020. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez már lezárult? Elmondtad a szüleidnek? Nagypapáddal megszakadt minden kapcsolat?

Ha igen, akkor nyilván elfogadnám. Nem tehetsz róla.

De ha a mai napig összejár a család, mintha semmi se történt volna, akkor nem. Azt nem tudnám elfogadni, hogy úgy csinál az egész család, mintha semmi se történt volna.

2020. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ a szextől mennyire undorodsz ennek hatására.
2020. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem én nem indítanék így egy kapcsolatot...

Van az a szint, amikor elmondanám..de nem az elején...ez nem egy olyan dolog amit az ember úgy mesélget, mint egy kerti sütést a haverokkal.

Egy érett kapcsolatnak ezt el kell bírnia. De nem kell tudni az összes fiúdnak róla, hogy megbélyegezzenek miatta..

Nézd..

Mindenki él, ahogy él..de sok ember a saját döntései hatására nem érzi jól magát a saját bőrében. Nem te tehetsz róla, ami veled történt.

Ezt kell elfogadnod.

2020. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) csak attól félek, hogyha nem mondom el akkor a fiú úgy érzi hogy átvertem, mert amúgy nem lett volna gusztusa velem lenni.. ezen agyalok. Már nagyon beteg és nem tud már ártani senkinek, és nem akarom hogy tönkretegye a családot ha elmondom. Viszont nem tartom vele a kapcsolatot.
2020. máj. 8. 10:54
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinném hogy ez a nem lenne gusztusa...hogy ezen aggódnod kellene. Ha mégis ettől tartasz, akkor maradjon a te titkod..az öreg nem igen fogja ezt elmondani..


Ha az segít, akkor pl egy ilyen anonim oldal alkalmas rá, hogy kibeszéld magadból és talán ez is segíthet. Ha valakivel privátban felvennéd a kapcsolatot, akkor viszont javasolnám hogy ne mutatkozz be,maradjon meg ez az ismeretlenség homálya. Ezt a saját biztonságod érdekében tedd meg mert semmi szükséged még egy traumára..

2020. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7! Köszi a jótanácsot :) uhh igaziból nem akarok róla beszélni , csak úgy gondoltam hogy a fiúkból ez undort vált ki, és úgy gondoltam hogy anonim őszintébb véleményeket kapok. És szerintetek egy átlag tini fiú el tudja ezt fogadni?
2020. máj. 8. 13:11
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Egy átlag tini fiú fel sem tudja ezt fogni...

Először jófej lesz míg el nem érte nálad a célját, aztán meg majd ahogy kedve tartja..


Nem szeretnék általánosítani...

Biztosan van köztük egy két kivétel..de szétnézek és azt látom hogy legtöbb lassan szoknyába jár...

Nem tudom...biztos nem egy tini fiúval beszélgetnék erről

2020. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Valszeg elég egyedi vélemény, de nekem ez már egy ok lenne, hogy megismerkedjek veled. Nagyrészt sajnálatból, persze és ez neked rossz lehet, de ha már valaki ezért is a közeledbe férkőzött megismerhet és beléd szerethet. Hogyha már ez megtörtént le se fogja szarni, hogy ki dugdosott.
2020. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!