Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Na akkor először egy kicsit magamról. 16 éves vagyok(pár hónpa múlva 17) és viszonylag magas vagyok, majdnem 190cm(ebből adódóan vékony is vagyok). Még sose volt barátnőm de márnagyon szeretnék egyet aki megért és elfogad,de akárhányszor beszélgetek egy lánnyal egy hétnél tovább sose sikerül. (és higgyétek el én próbálkoztam) Vagy nem keres vagy vissza se ír vagy esetleg még le is tilt. Nem mondanám magamat szépnek (de szerintem nem is vagyok olyan csúnya) főleg a göndörhajú hypebeastek miatt. Ja és mivel a metszőfogaim kicsit nagyobbak mint a melletük lévő fogaim ezért általábosban hívtak nyúlna és kapafognak is és erre csak rátett még egy lapáttal az is hogy szemüveges voltam.Szóval nem túl jó élménnyekkel távozztam onnan és valószínűleg ezért nincs is sok önbizalmam. Ez a barátnő téma komolyabban az óta foglalkoztat h középiskolás lettem valahogy azt éreztem h hiányzik valami az életemből. Lehet h most egy fiú szájából ez gázul hangzik de nekem tényleg hiányzik az h valakivel esténként összebujva filmezzünk vagy ilyen cute randikra menni. Ráadásul focizok és az is egy hihetetlenü jó érzés lenne ha egy lány ott lenne velem a meccseiem és szurkolna. Ja és persze nem járok bulizni,nem piálok, nem cigizek szóval semmi olyat nem csinálok ami manapság menő lenne és még a hajam se göndör. Mindig próbálok fivatosan öltözködni h hátha valaki felfigyel rám de őszíntén szerintem ha szakadt rongyokba járnék be akkor is ugyan úgy lenéznének.

Minden más fiúnak a a telefonjára perecenként jönnek az értesítések h ez meg az írt. Na de nem nekem. Még egyszer se volt olyan h egy lány keresett volna és nem én őt. De komolyan akárhányszor kezdek el beszélgetni valakivel mindig az van h valahogy vége lesz a veszélgetésnek szóval igazából már föladtam ezt az egészet de attól még belül érzem h nagyon hiányzik az a valaki az életemből. Ezt is azért irom ide egyébként mert jólesik magamból kiírni és nincs olyan akivel ezt megtudnám beszélni.

Valami tanácsot valaki h hol és hogyan tudnék találni magamnak valakit? (az iskola offos)


A végén köszönöm ha végigolvastad és legyen szép napod.



2020. szept. 11. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Örülj, te legalább beszélsz lányokkal. Én csak álmomban
2020. szept. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

A fő kérdésedre válaszolva, nem, nem csak te vagy ilyen szerencsétlen, én lányként mondom, hogy sosem volt még barátom és minden próbálkozásom kudarcba fulladt eddig :D Nagyrészt azért, mert mindig csak én akartam a dolgokat, a fiú pedig vagy teljesen jól elvolt azzal, hogy én teperek utána, aztán amikor megunt, akkor lekoppintott, vagy egyáltalán alig írt vissza. Azzal mondjuk tisztában vagyok, hogy a külsőm nem éppen az, amiről minden fiú álmodik, főleg hogy mostmár mindenkinek tökéletesnek kéne lenni, és ezért csak egy bizonyos réteg az, akinek tetszem.

Szóval ne aggódj, sokakkal előfordul ilyen. De ez majd változik, csak ne add túlságosan le az elvárásaidat, mert jobb többet várni valaki szuperre, mint együtt lenni valakivel aki csak összetör majd lelkileg

2020. szept. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Esetleg valamilyen külsős foglalkozáson... Focin kívül nincs valami hobbid? Egy ahhoz kapcsolódó foglalkozáson találkozhatnál valakivel, aki szimpatikus. És akkor már van egy kösös témátok, amivel el lehet kezdeni a beszélgetést.


Amúgy, bármennyire is klisés, nem lehet igazán keresni a szerelmet, mert a legváratlanabb helyzetekben is rád találhat. Tudom, nem nagyon tud segíteni, de jobb lenne, ha idegeskedés helyett nyitott szemmel járnál, hátha látsz valaki szimpatikusatt az utcán, a boltban, vagy bárhol. Aztán már csak le kell szólítanod.


Sok sikert!

2020. szept. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Lehet ha meleg lennél több sikered lenne. Amúgy nem lehetséges, hogy csak rossz képeket használsz, rosszul öltözöl, stb? Ha gondolod szívesen véleményezlek és adok tanácsot.
2020. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass Travis Scottot, vásárolj high fashion ruhákat és szeretni fognak a bulók
2020. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
72%
Ne akarj méhekt befogni a virágos kertedhez. Először gondozd a virágos kertedet, és a méhek majd jönnek magától.
2020. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!