Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan igazodjak ki ezen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan igazodjak ki ezen, illetve hogy koptassam le úgy hogy nem bántom meg?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a srác a sulimból aki random időpontokban hivogattot (volt olyan hogy éjfélkor meg reggeli 3-kor) meg néha rám írt ilyeneket hogy szép a profilképem. Nem voltam akkor még teljesen tisztában azzal hogy ki ő, csak az tuti hogy a sulimba jár. Nem tudtam eldönteni hogy szívat vagy csak bénán próbál közeledni, ki is írtam róla egy kérdést, de nem fontos elolvasni ( https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke.. ).

.

Szval elhívott tanulni mondtam hogy köszi nem szeretnék, utána pár nap szünet, és elhívott egy másik srác szülinapi bulijára (őt ismerem de nem nagyon beszéltünk soha). Mondtam hogy nem szeretnék és ezek után rákérdeztem hogy mégis ki ő, mire ignorálta a kérdésemet és valami teljesen random dolgot kérdezett, mire megint megkérdeztem hogy ki ő és erre csak annyit mondott hogy "oké".

Pár napig semmi. Azóta újra hívott és megkérdezte hogy vagyok de mindkettőt ignoráltam.. tegnap rám írt egy hosszabb üzit, megint azt akarta hogy a másik srácnak a bulijára elmenjek mert hogy ő (a másik srác) nagyon szívesen látna engem ott. (???) Valamiért picit komolyabbak éreztem a hangnemet ezért visszaírtam hogy "bocsi én nem nagyon szoktam xy-al beszélni ezért nem szeretnék elmenni a bulira"

Gondoltam hogy ezzel pont van i-n, kész.

De ma már MEGINT megpróbált felhívni és rám írt hogy "szia, hogy vagy ma?"


Most mit tegyek?? Ignoráljam? Vagy mondjam meg neki hogy fejezze be az írogatást? De nem szeretnék köcsög lenni, meg úgy érzem hogy eleve is csak figyelmet akar és hogy ezen szórakozik... esetleg valaki megtudja ezt nekem szimpatikusan fogalmazni?

.

Ámúgy azóta lecserélte a profilképét és tudom hogy ki a srác a képen de abból a srácból nem nézem ki hogy így írogatna rám, szóval nekem ez is olyan fura. Meg eleve is, miért hív meg más embereket a haverja bulijára, szval az egésznek semmi értelme és kezd elegem lenni. :/ Nem tudom, szerintetek túlreagálom?



2020. szept. 12. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem reagálod túl


szerintem mond meg neki, hogy bocs, de nem szeretnél vele járni, és hogy nem akarod megbántani, de hagyjon békén, mert zavar


ha meg még mindig zaklat, akkor tiltsd le

2020. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam már én is, mint amilyenben te vagy.

De, én a végén le tiltottam, mert nem vette tudomásul, hogy nem akarok tőle semmit. Vagy 5x írtam szépen, kedvesen megfogalmazva,hogy mi is van. Aztán sokadikra írtam neki, hogy mit érzek, meg hogy még mindig nem akarok tőle semmit meg hogy fura ez az egész...stb


Szerintem, próbáljd meg még fogalmazni, te hogy érzed, látod ezt az egészet és nem akarsz tőle semmi konkrétat. Ha, rendes akkor megérti. Ha, nem akkor tiltsd le, más megoldás nem nagyon van sajnos.

2020. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salilala ***** válasza:
100%

Az ilyeneket le kell rázni. Ő sem bánt veled kesztyűs kézzel, hívogatott mint állat

Szóval valahogy, lényegretörően (de azért mégse legyél bunkó) rázd le. Meg fogja érteni.

2020. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -remete- ***** válasza:
76%
Nekem anno azt írta a srác nem téged kereslek. :) már az elején. Igy már tudtam, hogy nem kell felesleges kött fussak.
2020. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!