Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17-18 éves, Lányok hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves, Lányok hogy igazodjak ki ebben a helyzetben, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnõm akivel több mint egy évig voltunk együtt. Hozzátartozik, hogy elõtte már 4 évvel ismertük egymást. Dzakítás után 1 évig nagyon rosz volt a viszony, haragudott rám én szerettem. Kb 6hónap után léptem rajta túl. Aztán kb 1 hónapja találkoztunk az osztálytalákozónkon és megbeszéltük a dolgokat. Azóta nagyon jó baráti viszonyban vagyunk. Viszont szombat este közösen buliztunk. Kicsit sokat ölelgettem amiért elnézést is kértem aztán. De azóta alig ír vissza. Vagy ha válaszol is akkor is 1 szóban. Én erre alapból supersensitive vagyok de most meg mégjobban.

Tudom, hogy van neki egy pasi aki tetszik de nem kölcsönös a dolog ezért szomorú néha, alapból nem egy vidám típus. És ezen a héten vmi van a suliban is.

DE MIÉRT CSINÁLJA EZT?! Tényleg rohadtul kikészít. Miért válaszol csak 2-3 órával késöbb 1-1 szóban?!!?!

Elõre is köszi a válaszokat 18/f



2016. szept. 26. 23:07
 1/9 anonim válasza:
Szarik rad. Hiba volt buliznod vele. Keruld.
2016. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Elég bonyolult a helyzet...

Mivel minden lány más, én csak a saját gondolataimat tudom leírni!

Egyértelmű, hogy már nem tetszel neki(bármilyen rosszul esik), ez az igazság, legalábbis én ezt szűrtem le belőle. Azért nem válaszol...nem akar megbántani azzal, hogy nem ír semmit vissza...de nem is szeretne nagyon "bátorítani".

Remélem azért tudtam segíteni!

17/L

2016. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnél tõle semmit barátságon kívül. Ezért idegesít, hogy miért nem ír vissza!!!!?!?!?
2016. szept. 26. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki! Simán lehet, hogy nem egyértelmű...
2016. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem azt hiszi h meg nejon neked (ami szentem is gyanus) Az en tanacson (exel ne haverkodj) De a legtobb amit tehetsz ha igazad van h elmagyarazod neki h csak berugtal es am tenyleg semmit se akarsz.
2016. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bejon*
2016. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még*
2016. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szakítás után nincs olyan, hogy barátság.
2016. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akar benned renényeket kelteni mert azt hiszi te többet akarsz. Meg gondolom barát se nagyon akar maradni, de nem is értem hogy te miért akarsz annyira és miért kell azon sírni hogy nem ír ha te csak barát akarsz lenni.
2016. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!