Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs semmi önbizalmam, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi önbizalmam, mert nem vagyok valami jóképű. Hogy gyűjtsek önbizalmat így?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves vagyok és nincs önbizalmam! Igényesen öltözöködök, sportolok rendszeresen de nem vagyok jóképű úgyhogy sok lánynál szinte semmi esélyem nincs...


Valaki tudna segíteni hogy lépjek át ezen?


2020. szept. 24. 23:50
 1/5 anonim válasza:
100%

Az én anyukám annó a tükör elé állított és el kellett mondanom hogy okos vagyok szép vagyok értékes vagyok. Manapság ha bajom van akkor ezt inkább leírom valahova de szokott segíteni^^ Egyébként hidd el megfogod találni azt a lányt akinek tökmindegy hogy nézel ki :)

Sok szerencsét remélem jobban leszel majd ^^

2020. szept. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is baj lehet, hogy sokan azt hiszik kihozzák magukból a maximumot és ők olyanok amilyenek.

Közben meg tök rondák úgy ahogy vannak.

Te is most lehet úgy gondolod, hogy csúnya vagy és ennyit tudsz kihozni magadból de biztos nem!

A hajadat meglehetne csinálni úgy, hogy sokkal jobban menjen a fejedhez, alakodhoz. Ruházatilag és biztos egy másik stílus sokkal jobban állna rajtad. Tehát törekedj arra, hogy ha tükörbe nézel azt tud mondani, hogy naaa ez igen! Ez szint fejlődés!

Lehet genetikailag nem vagy a legszebb de ez rengeteget segíthet akkor is.

Rengetek szép embert is látok undoritó frizurával és íh :$

Tehát én azt javaslom kérd az emberek véleményét. Néz a neten stílusokat hátha tetszik valami.

2020. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj kevésbé előnyös külsejű lányokkal.Az önbizalom alapja a tapasztalat,közöttük meg biztosan találsz olyat akivel tapasztalatot tudsz szerezni.Azután minden könnyebben megy majd. De az is lehet, hogy életed nagy szerelmét találod meg köztük, egy csiszolatlan gyémántot aki melletted, általad fog felragyogni.Úgyhogy hajrá,sok mindent nem veszíthetsz, max.a szüzességedet.
2020. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akár csúnyának érzed magad, akár nem, én azt szoktam javasolni, hogy ne a kapcsolatokat helyezd az első helyre, vagy jön a megfelelési kényszer, görcsölés, szorongás, félelmek és egyéb problémák.


Keress valami érdeklődést az életedben, amibe ezeket az energiákat beleölöd és ott fejlődj, tanulj. Ott akarj minél jobb lenni és érj el akár sikereket, amit ezer módon lehet értelmezni. Siker lehet az is, hogy versenyeket nyersz, de az is, hogy pl. tanítod és oktatod, előadásokat tartasz róla, olyan szintre érsz amire szerettél volna, hobbicsoportokba jársz, bővíted a tudásod, stb.. Nem beszélve arról, hogy közben mennyi embert tudsz megismerni és akár szőni a szociális hálódat.


Emellett lehet ismerkedni természetesen, nem arról van szó hogy el kell vágni. Máshogy fogsz viszont hozzáállni, ha nem ez a fő elem az életedben, nem ebből meríted az önbizalmad. A tapasztalat az, hogy jobban megéled a pillanatot és nem a mi lesz ha-n megy a kattogás, illetve jobban is elfogadod a történéseket, mert nem teljesen az határozza meg az érzéseidet.

2020. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jóképű vagy
2020. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!