Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le szeretne koptatni, ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szeretne koptatni, ezzel ezt szeretné jelezni?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány (évfolyamtársam), akivel kb. másfél hete ismerkedtem meg, azóta mindennap beszélgettünk Messengeren órákon keresztül, de úgy láttam rajta az utóbbi időben, hogy ő barátságon kívül többet nem érez irántam. Pedig nagyon arra hajlamosnak tűnt, mert olyan szavakkal illetett meg még engem nemrégiben, hogy szeret velem beszélgetni, meg hogy kedveli a személyiségemet, aranyos, kedves, vicces srácnak tart, minden poénomon nevet, de azért ennyire csak nem lehetek humoros. Hét elején még egy ebédet is lebeszéltünk, buszmegállóig kísérgettem, párszor ezek még meg is történtek utána, de mostanában mintha csak a kibúvókat keresné a közös együttlétekből. Meg mindig csak én írok rá, ha ezt nem tenném meg, nem is chatelnénk (ez az elejétől kezdve így volt). Egyszer úgy érzek iránta, mintha csak egy ember lenne a sok közül, máskor meg mintha nélküle a világ nem lenne az ami most. Talán csak egy fellángolás lett volna az utóbbi, vagy azért váltakoznak az érzéseim iránta, mert nem viszonozza? Van sok fiú barátja, valószínűleg engem is annak akar betudni?


16/F



2020. szept. 26. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy tetszik, és a reakcíóbol rájössz hogy le akar e koptatni vagy nem
2020. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salilala ***** válasza:
100%

Volt egy kis időd, amíg nem kezdte el a lekoptatást. Val'szeg az idő alatt nem adtad elég jól magad, ezért most lassan át akar rakni a friendzone-ba. Még próbálkozhatsz, csak minél hamarabb!

Élőben is történjen valami izgalmas, ami miatt esetleg ő írhat rád, nem úgy mint eddig...

2020. szept. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan barátnőm aki "szerelmeim"-nek hívja az összes fiú barátját, folyton olyanokat mond nekik, hogy imádja meg szereti őket. Ezek csak szavak
2020. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Teljes mértékben igazat adok neked. Csak sajnos nem voltak előzetes tapasztalataim e téren, hiszen sose voltak lány barátaim ezelőtt.
2020. szept. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!