Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tényleg szeretne tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeretne tőlem valamit az internetről megismert srác?

Figyelt kérdés

Kb egy fél éve megismertem egy srácot. Nálam két évvel idősebb.(egy közös pubg Mobile klánba voltunk és ezáltal közös csoportban). Elkezdtünk beszélgetni, de nem akartunk össze jönni vagy kifejezetten ismerkedni, csak beszélgettünk. Hálás volt nekem, mert segítettem a youtube csatornája beindításában. Olyan sokat beszélgettünk, hogy már nagyon hiányzott ha nem irt. Szomorú, mert ő Magyarországon en meg Erdélyben lakom. Sokszor hangoztatta, hogy ott "ritka az olyan lány, mint én." Nagyon cuki dolgokat mondott nekem. De persze, itt van ez a fránya távolság. Akkor kb 1 hete az egyik barátnőm direkt azért hogy engem idegesítsen bekövette a fiut instán es likeolgatni kezdte a képeit. Mivel ő pontosan tudta, hogy a srácot nagyon kedvelem. Lehet én reagáltam túl, de ráírtam a lányra, hogy miért kovette be ha nem is ismeri és életében nem váltott vele egy szót sem.(a srác is bekövette es asszem beszélgettek is). A lány mondta, hogy miért csinálok ekkora ügyet, ha nem is vagyok egyutt vele. De en nem is akartam nagy ügyet csinálni csak furcsa volt ez az egész. Es a lany elküdte a srácnak, hogy én kérdőre vontam őt. A srác nem értette az egész helyzetet. Akkor végül oda került a sor, hogy megkérdezte:

" Ezt azért csináltad mert bejövök neked?"

Már úgy éreztem, hogy fölösleges tagadni. Írtam egy litániát es hogy a távolság miatt megértem hogy csak barátság lehet. Ekkora a srác azt mondta, hogy "2 ev múlva lesz jogsim es akkor többet lehetne találkozni, vagy lehet addig nehéz lenne várni". Hogy mit is mondjak. Nem hittem a szememnek. Dearanyos már. Erre mondtam, hogy én tudnák várni. És akkor mondta, hogy ő is. Azóta minden nap beszélgetünk egy keveset. Es ez a baj. Minden reggel köszönünk es minden este egymásnak. De napkozben épp annyi "mit csinálsz, mit csináltál ma". Persze, van amikor van mas téma is. Es persze ez lehet idővel változni fog. De nem tudom. Félek attól, hogy csak azért mondta hogy tud várni, mert nem akart megbántani. Mellesleg a srác nagyon helyes, es félek hogy én nem tetszenék neki. Off, nem tudom. Szerintetek ebből a későbbiekben lehet bármi komolyabb. Én nagyon szeretném. És egyébként a srác az en családomnál gazdagabb családból származik. Nem azt mondom, hogy gazdagok, de az en családom mellette szegényebbnek számít. Nálunk nincsenek ilyen nagyon modern bútorok. Es tudom, hogy ő nem olyan hogy emiatt lenézzen....de nem tudom.



2020. júl. 12. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

2 év nagyon sok idő és túl nagy a távolság. Ha lesz is jogsija, nem fog hetente Erdélybe gurulgatni, ez egyértelmű, szóval ugyanúgy alig találkoznátok. Most nyári szünet van, pihenés és temérdek szabadidő, neten lehet ígérgetni mindent, de ahogy jönnek a teendők és be kell osztani az időt, már teljesen más lesz a helyzet. Megmondtad hogy tetszik neked, ő berakott tartalékba, aztán majd valami lesz (valószínűleg semmi, de gondolja miért kéne elvágni az opciókat).


Elég nagy időpazarlás lenne ha ezt így folytatnád, mert párkapcsolatként nem fog működni, de barátságot/haverságot/ismeretséget a neten is fent lehet tartani és ott belefér hogy évi 1-2-3x találkoztok (ha találkoztok egyáltalán). Csak akkor magadban ezt át kell kalibrálnod és nem féltékenykedni, vagy ha nem megy, akkor lezárni.

2020. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi esély kapcsolatra a távolság miatt. Fordítsd a figyelmedet a való életben elérhető emberek felé.

Nagyon gáz volt, hogy ráírtál a lányra.

2020. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én úgy gondolom, ha most nem is lesz ebből semmi akkor a későbbiekben lehetséges. Mert én már elég rég úgy terveztem, hogy Magyaro. on fogok lakni. Persze, ez idő és pénz. De én látok esélyt rá. Minden távkapcsolat más. És ez nem jelenti azt, hogy mindegyik tönkre megy. A lány meg egyik barátnőm volt és azért kérdeztem meg. Ha valami más lány lett volna akkor nem írok rá, de mégis a barátnőm volt.
2020. júl. 13. 07:11
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Ja, csak ameddig vársz éveket, hogy esetleg Magyarországra költözz, addig szépen elmegy melletted az élet, és egy csomó mindenből kimaradsz, mert erre a virtuális "kapcsolatra" koncentrálsz, a való életet meg mellőzöd. Na, meg nekem úgy tűnik, hogy a fiú azért annyira nem élte bele ebbe magát, mint te.
2020. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!