Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkülönböztetni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni, ha egy lány csak barátként tekint rád, vagy szeretné, ha több is lenne?

Figyelt kérdés
Ha egy lány áthív egy fiút (nincs otthon senki más), akkor melyik a valószínűbb?

2020. júl. 30. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi infóból lehetetlen ezt megmondani.
2020. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Válaszolhatsz a fenti kérdésre
2020. júl. 30. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy vagy te olyan vonzó mint ő mint ő és ha igen akkor valószínűleg többet szeretne. (Esetleg megkérdezheted az ismerőseidet)
2020. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Van fiúja a csajnak? Szimpatizál veled? Mennyi ideje beszélgettek ilyen mélyen, hogy elhív hozzátok? Csak pár kérdés amit gondolj végig, ez szerintem segíthet magadnak megválaszolni
2020. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha te szeretnél valamit tőle, akkor úgy fogod érzékelni, azokat a jeleket fogod észrevenni, amik arra utalnak, hogy akar tőled valamit.


Szerintem ha bizalmas kapcsolatban vagytok (pl több mint 2-4+ éve vagytok barátok), akkor nem, ha pl csak egy-két hónapja, akkor inkább igen.


De ennyi infóból tényleg csak találgatni tudunk, és nem hiszem, hogy ettől előrébb lennél.

2020. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nos, azt kérdeztem meg, hogy szerinted Hogyan lehet megkülönböztetni, ha egy lány csak barátként tekint rád, vagy szeretné, ha több is lenne?

Én azt egy szóval sem mondtam, hogy velem történt valami vagy bármilyen szituációban érintett lennék. Csak megkérdeztem valamit.

2020. júl. 31. 00:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy lány szeretné, akkor ki is mutatja, ha többet szeretne.


Ha semmi jel (nem érint meg, nem mosolyog, nem közeledik, nem flörtöl), akkor csak barátként tekint rád.

2020. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!