Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak vagy ne? Ha igen, hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy ne? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult az én helyzetem, de megpróbálom érthetően leírni.


Szóval van egy fiú (Peti) , akivel több, mint egy hónapja beszélek. Nagyon jóba vagyunk, lehet, hogy akár barátságnál több is lesz a dologból. Neki a legjobb haverja(Gergő) velem egy suliba jár és minden nap látom. Szeretnék Gergővel megismerkedni, de előben nem merem megszólítani vagy ilyesmi. Szívesen ráírnék Gergőre csak nem tudom, hogy nem e furán venné vagy nevetségesnek vagy hasonló. Illetve tartok attól, hogy mit fog gondolni rólam Peti vagy hogy ők ezt megbeszélik e vagy ilyesmi. Igazaból azt se tudom, hogy Gergő tudja e, hogy én Petivel jóban vagyok. Szerintetek mit csináljak? Ráírjak vagy ne?


Bocsi ha hosszú lett, bármi kérdésetek van vagy ha kihagytam valami lényeges infót írjátok.



2020. okt. 5. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. minek neked G., ha P-vel szándékszol összejönni?

2. Ha ők legjobb barátok, akkor előbb-utóbb úgyis megismered, ha összejöttök P-vel

2020. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen okból akarsz vele ismerkedni? Azért az nem mindegy. Csak tudni akarod ki a legjobb barátja? Szólsz Petikének hogy hozzatok össze együtt valami programot és menjetek el valahova dumálgatni.


Vagy tetszik, szimpatikus és összejönnél vele? Ebben az esetben csúnyán hülyítetted Petikét és elég nagy parasztság a legjobb barátjára rárepülni utána. Semmi nem tiltja persze, de jelentős következményeket von maga után. Inkább hagyd még a fiúkat ha ennyire nem tudod mit szeretnél, túl korai.

2020. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak barátként szeretnék ismerkedni vele. Nyilván tudom, hogy semmi esélyem Gergőnél ha Petivel összejövök vagy ilyesmi. Szeretem Petit és nyilván én sem nyomulnék rá Gergőre se most se később csak egyszerűen meg szeretném ismerni.
2020. okt. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!