Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány ritkán válaszol (naponta 2-3-szor) de akkor viszont egyszerre sokat, bőszavúan válaszol a kérdéseimre és még érdeklődik is az én életem után is?

Figyelt kérdés
Simán lehetne erre az a válasz, hogy nem ér rá, elfoglalt, nincs nete... De nem, mivel mondta nekem, hogy karanténba van otthon és egész nap unatkozik. Szóval nem ertem miért nem ír gyakrabban.

2020. okt. 6. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenki szeret egész nap a Messengeren csüngeni. Nálunk például vannak itthon könyvek, filmek, játékok, művészkellékek, hangszerek, macska, és még sorolhatnám, hogy mi mindennel szoktam foglalkozni messengerezés helyett úgy, hogy ki se kell lépnem hozzá a házból.
2020. okt. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert normálisan éli az életét, reggelizik, fogat mos, jógázik, tanul... és van egy időkerete az online életére is. Ha egész nap csak a telefonodat csekkolod és azonnal reagálsz mindenre, széttöredezik az időd és igazából semmire se jut elegendő. Örülj hogy normális emberrel találkoztál.
2020. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretne valami értelmeset, tartalmasat írni, nemcsak annyit, hogy mizu, jaja, ezer emoji, meg semmimondó egy-egy szavas válaszok.
2020. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem pedig azért, mert nem vagy neki fontos. Sajnos ez így működik, magamon tapasztaltam. Én ugyanígy viselkedek, ha valaki ugyan szimpi, de különösebben nem érdekel. Viszont ha valaki felkelti az érdeklődésemet, annál nem bírom ki, hogy ne írjak neki sűrűn, alig várom, hogy válaszoljon stb.. Sajnálom..
2020. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Amikor pedig ír, és érdeklődik, azt azért teszi, mert szeret beszélgetni, nem vagy neki ellenszenves, kedvel is, de ennyi.
2020. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert nem messengerezik egész nap,lehet filmet néz vagy éppen olvas,tanul.
2020. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 vitatkoznék veled.

Az, hogy hosszan ír, az azt jelenti, érdekled, időt és energiát fektet az egészbe, amellett igyekszik normálisan élni az életét. Ezerszer jobb, mintha egyszavas semmitmondó üzeneteket küldene a nap 24 órájában.

2020. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké, lehet, én magamból indultam ki, de persze mindenki más, nem ismerjük az adott embert, így bármit írunk lehet hogy hülyeség..
2020. okt. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 lehet neked is igazad, én így éreztem. #7 vagyok.
2020. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sokkal személyesebb és sokkal inkább érdeklődésre utal, ha valaki nem azonnal odanyom egy szmájlit vagy egy fél soros választ, amint elolvassa az üzenetet, hanem hosszabb ideig gondolkodik, mielőtt válaszolna, és többet ír. Legalábbis én az előbbit inkább csak haverokkal szoktam csinálni, az utóbbit pedig a legközelebbi barátaimmal.
2020. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!