Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évfolyamtárssal hogyan ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfolyamtárssal hogyan ismerkedjek meg? Ritkán találkozunk

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.es, és másik osztályból tetszik egy lány. Még sose beszéltünk.Ma köszöntem neki de nem figyelt szóval mindegy😄


Hogyan kéne közeledni hozzá?


2018. jan. 22. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj neki mégegyszer. Ha nem vette észre, az nem azért volt, mert nem is akarta észrevenni, hanem, mert nem hallott, nem látott stb. Ha egy folyósón vagytok az jobb lenne, mert esetleg többet látnád meg hasonlók, de mivel azt írtad, hogy ritkán látod, így gondolom nincs közel az osztályotok. Megpróbálhatnád azt is, hogy átméssz az ő osztályába, ahol (ha ismersz valakit) beszélgetsz mással, és odamehetnél hozzá is. Vagy ha látod, hogy pl elmegy melletted a folyósón fogj egy karkötőt, és kérdezd meg tőle, hogy nem-e ő hagyta el vagy hasonló. Ne félj odamenni, de elötte jó lenne kigondold, hogy mit mondassz neki, mert elég kínos a kínos csend:D
2018. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Közel van az osztály csak mindig máshol vagyunk.


Köszönésnél meg mellette mentem el, de szerintem se figyelt

2018. jan. 22. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Be szokott menni az osztályodba? Próbáld ott elcsípni, és köszönj hangosabban, úgy jobban észre fog venni.(első vagyok)
2018. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, csak a folyosón találkozunk néha
2018. jan. 22. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ismersz valakit, aki bemutathatna neki? Megkérhetnéd, hogy ismerjétek meg egymást:)
2018. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy semmi ilyen...


Úgy random leszólítani meg nem akarom.

2018. jan. 22. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szólítsd le, én is mindig örülök ha csak úgy random leszólít valaki, ilyenkor érzem, hogy nézek ki valahogy:DD
2018. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!