Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác online beszéltünk, de abbamaradt. Viszont mindig megnézzük egymás történeteit kb 1.5hónapja már, ő szinte mindig ugyanabba az időbe. Pár napja viszont nem nézi meg ez enyémet. Ő nem akart tőlem semmit, de azért jólesett hogy megnézte a sztorijaim. A legutólsónak amit megnézett egy kicsit félreérthető sztorit raktam ki, de mivel tudom h nem érdeklem kitettem a sztorit. Lehet h fura a kérdésem de szerintetek mért nem nézi már meg a sztorijaim? Eddig se érdekeltem mégis megnézte mindig. A napjai ugyanúgy telnek, nem lett elfoglaltabb(közös ismiktől tudom)
2020. okt. 13. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az életkorban sokat változik az ember, akár egyik napról a másikra is.

Ma még izgatott, holnap már nem érdekes.


Sokféle impulzus éri az embert ebben a korban, amit fel kell dolgoznia,

amit harmonizálnia kell az éppen alakuló személyiségével.

Ami, vagy aki ma érdekes, az egyik napról a másikra

érdektelenné válhat, mert jönnek erősebb benyomások.

Lépj tovább te is.

2020. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi nem történt vele.

Elég szomorú, hogy ez a napi elfoglaltság, hogy nézzük, hogy ki nézte meg a sztorijainkat... Semmit nem jelent az, hogy megnézte-e vagy sem. SEMMIT.

2020. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!