Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha a barátnőtök kirakja magát instán?

Figyelt kérdés
Itt most nem ilyen normális képekre, hanem bikinis, pucsítós stb képekre gondolok.

2020. okt. 14. 09:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavar.
Nem, nem zavar.
49 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem zavar, mivel nekem sokkal tutibb képeket küld.
2020. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az zavarna. Addig nem gond, amíg a sikereit osztja meg, meg azt amiben jó. Az én barátnőm is fent van a neten éneklős és táncos képekkel, videókkal (komoly, nem csak úgy ugrál), ebben támogatom is, hogy megossza a tehetségét a világgal. De azt ellenzem, aki csak mutogatja magát.
2020. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kombika ***** válasza:
85%
Eleve nem értem miért akarja magát kirakni? Mi értelme ennek? Ennyire önbizalomhiányos, hogy szüksége van a likeokra? Ha az én párom csinálná ezt biztosan elbeszélgetnék vele, mert valami nem jó a kapcsolatunkban..
2020. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Eleve össze se jönnék egy ilyen tucat tiniribi lánnyal.
2020. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavar, mert szellemi fogyatékos, önértékelési problémákkal küzdő csajokkal nem állok szóba.
2020. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok! De engem kifejezetten zavar a sok kurvulás az instagramon. Különösen azok részéről akiknek barátjuk van. Nekem is van barátom és kulturált képeket teszek ki. Mellesleg ha nem lenne ez akkor se lenne másképp. Akik meg kiteszik magukat már 14-15 évesen is! Ne csodalkozzanak hogy az összes fiúnak csak szexre kellenek. Visszatérve a kérdésre, lányként mondva se normális ez. Beszélj a barátnőddel!
2020. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
engem nem zavar ha a baratnom ilyeneket rak ki legalabb irigykednek ram :)))))))
2020. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ma pont erről beszélgettünk a barátaimmal. Igen, nagyon zavarna. Ő csak az enyém és nem akarom, hogy más is rá hokizzon XD De amúgy viccet félretéve, egyáltalán nem irigykednék egy ilyen palira. Inkább sajnálnám őt...
2020. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat srácok, lányok! 😌😊
2020. okt. 14. 16:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Középső kategória. A bikinis nem zavar (feltéve, ha passzol is hozzá a környezet, például medence, vízpart vagy csak egyszerűen nyár van és meleg van, ha csak úgy a házból, a fürdőszobatükörből kirakna egy pucsítós, bikinis képet, az zavarna), a pucsítós, viszont nagyon is zavarna.
2020. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!