Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Segítségre lenne szükség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Segítségre lenne szükségem, és a véleményetekre. Hogyan tovább ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval, fiúk válaszát várom,mert ez őket érinti (illetve egy konkrét személyt) és ti tudjátok milyen is ez,vagy mi a tapasztalat.


Van egy fiú,akivel egy városban élek, és néha egy buszon megyünk a suliba. Én itt láttam meg, és azóta érdekel.(ő is látott, ez biztos,mert néztük egymást, szóval tud a létezésemről)

Létezik Google, meg közösségi oldalak és nagyon durván utána tudtam nézni,hogy kicsoda ő, és sok dolgot megtudtam róla...amit már bánok,mert úgy lett volna a legjobb,ha alakul valami, akkor ezeket a dolgokat tőle tudom meg, amit már tudok az internet segítségével.

Megtudtam a nevét is... és szeretném bekövetni Instagrammon, aminek sokféle következménye lehetne, jó és rossz is :(


És ezért szeretném a ti véleményeteket is olvasni: hogy ha esetleg felismerne a fiú profilkép alapján, akkor mit gondolna? Ő nem tudja a nevemet,meg semmit rólam (ez teljesen bizonyos) és mennyire lenne számára fura, vagy ijesztő, hogy megtaláltam őt? Vagy örülne neki?



2020. okt. 16. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű így ő is lecsekkolja majd a profilod, és ha van nála esélyed akkor visszakövet, vagy rád ír akármi lehet. Vagy semmi. Ha nem lépsz akkor valószínűleg nem lesz semmi.
2020. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát erre nehéz válaszolni

Lehet az se tudja, hogy ki vagy.

De ha szemeztetek, akkor lehet orulni fog...



Inkább az a kérdés, hogy szemeztetek-e...

2020. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy nem tudtam teljesen megfogalmazni a kérdésem :)


Igen, szerintem az szemezés volt,vagy legalábbis ő figyelt, vagy néztük pár másodpercig egymást,de amilyen kis gyáva vagyok,nem merem sokáig nézni mert akkor lebukok. Márpedig ha ő nem érez semmi vonzalmat irántam...akkor nem kell tudnia hogy én viszont igen

2020. okt. 16. 15:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha közömbösen viselkedsz, akkoe bizonytalan lesz és sosem fog lépni feléd.

Szóval... Döntsd el, hogy mit szeretnél...

2020. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Őt


És ha végre lenne alkalom találkozni vele... :(

2020. okt. 16. 19:23
 6/17 anonim válasza:
100%
Szerintem kövesd csak be, én is annó bekövettem a crushom úgy hogy a létezésemröl se tudott és vissza is követett. Igaz, végül nem lett belőle semmi (;-;) de egy próbát megér.
2020. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!😊

Most már csak az alkalomra várok, mikor legközelebb láthatom, aztán kicsit határozottabb leszek 😌

2020. okt. 17. 09:48
 8/17 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Ha tetszel neki, mindenképp örülni fog Neked. Ha kikombinálja, hogy rákerestél, akkor talán észre fogod venni a következő alkalommal a viselkedésén, remélhetőleg többet jelez majd, mint eddig... :-)

Néha próbálj

2020. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Á.Zoli ***** válasza:
100%
közeledni diszkréten
2020. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy olyan visszafogott, rejtélyes, és csendes tud lenni, mint én :)

Főleg akkor,amikor egyedül van, de társaságban is

De figyelek, és várom a napot,amikor láthatom :)

2020. okt. 17. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!