Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled se nelkuled kaopcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nelkuled kaopcsolat? Fiuk! Elsosorban ez hozzatok szolna, kivancsi vagyok a velemenyetekre, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszu lenne leirni,akit erdekel az irjon

Mit tegyek?


2018. febr. 25. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgatlak
2018. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2018. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én élből gyűlölném. Ha én el tudom dönteni, akkor a párom is tudja már. Nem akarnék olyan csajjal járni, aki nem szeret. Szóvel én megmondanám neki, hogy hagyjuk. Ezt tanácsolom neked is: ha szereted, járjatok; ha nem szereted, hagyd a pic$ába.
2018. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!