Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire befolyásolja a fiú alkohol fogyasztási szokásai a róla alkotott véleményeteket?

Figyelt kérdés
Illetve ti milyen rendszerességgel mennyi alkoholt fogyasztotok?
2019. jún. 24. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé meghatározó.

Mondjuk én antialkoholista vagyok, szoval valahol ilyen irányba lendüljon nála is a Themisz egyensúly.

2019. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak bulikban/alkalmakkor iszik, addig nem számít. Persze azért jó, ha akkor is tud mértekkel inni, azaz nem issza le magát állandóan a sárga földig. És ez ugyanígy tőlem is elvárható.
2019. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Én elég alkesz vagyok, 3-4x is berúgok egy héten. Nem vagyok rá büszke, de őszinte vagyok. Mivel ilyen a helyzetem, így nem zavarna, ha sokat inna a pasim, innék Vele.
2019. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 az már-már nem alkoholizmus?
2019. jún. 24. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, és? Írtam, hogy alkesz vagyok.
2019. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon befolyásolná. Utálom az alkoholistákat. Mivel anyám az volt, így lányként nem iszok soha alkoholt. Nincs rondább látvány egy részeg lánynál, nőnél.
2019. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hármas nagy forma lehetsz :D

Egyébként engem se zavar ha szeret inni én is szeretek de nem hányásig meg ájulásig

De nyilván csak ilyen bulikba meg ilyen baráti találkozókon

És akkor se úgy hogy én rohangásszak utána meg szedjem össze

Nagyon kiábrándító tud lenni ha az általad szeretett fiú ennyire nem tud magán uralkodni

Személyes tapasztalatból mondom

Egyszer egy buliban egy gyerek akivel akkor alakult valami nagyon berúgott és nagyon rossz volt úgy látni mert nála abszolút negatív hatásai voltak érezhetőek rajta

Probáltam vízzel itatni meg mellette voltam de ez a nagy empátia addig tartott míg telibe le nem hányt

Nekem nem kell ilyen fiú nem vagyok se az anyukája se az óvónénije hogy tutujgassam mint valami ötévest

2019. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán szoktam inni bármilyen alkoholos italt, leginkább csak 2%-os gyümölcsös sört ebben a nagy melegben meg néha egy kis likőrt. Örülnék neki, ha majd a leendő páromnak is hasonló szokásai lennének az ivást illetően. 18/L
2019. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!