Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem, és ott egy srác (legyen Pisti) odaült mellém, azóta már nem vagyok annyira magányos és tök jól elbeszélgetünk. Van egy másik fiú, aki néha szokott piszkálni, gúnyneveket ad nekem, és Pisti, aki a padtársam (hiszen alig van olyan hely ahol nem mellettem ül) rászólt hogy ne hívjon így, szerinte jobb a rendes nevem. Egyszer megnéztem hogy egyezik e a házim ezzel a fiúval, és akkor megdicsért, hogy ügyes vagyok. Illetve nem tudom hogy a fiúk viccből szoktak-e írni ilyet vagy komolyan is gondolják, de azt írta nekem hogy szép és jó vagyok. Igaz nekem szólt az írás, de nem tudom hogy a fiúk a barátaikkal írnak-e ilyeneket. Egyszer elrontottam valamit a táblánál és pár rosszakaró beszólt, elég rosszulesett kicsit sírtam is, ő akkor is odajött hogy mikor ő hibázott, őt is piszkálták, és nem sírt. Illetve amikor kiment a bokám akkor is végig velem volt, pedig futhatott is volna edzésen. Szerintetek? Tetszhetem neki? Vagy nem? Szerintetek mik a leginkább erre utaló jelek?



17/L



2020. okt. 17. 00:43
A kérdező szavazást indított:
Barátság
Szerelem/tetszés
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind erre utaló jel. Elég nehéz a felfogásod, ha nem veszed észre.
2020. okt. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom h valaki vagy nagyon kedves vagy tetszhetek neki, ezért inkább érdekelt az itteniek véleménye is
2020. okt. 17. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is sokszor azon töprengtem, hogy mennyire tetszek egy lánynak, meg ilyesmi, végülis azt tapasztaltam, hogy kár volt ennyire beszarni


persze nincs rá garancia, fogy összejössz vele, mndig lehet, hogy mégsem szerelmes beléd vagy többen tetszenek neki, de abból a tapasztalatból, amit én szereztem, azt tudom tanácsolni, hogy közeledj hozzá próbálkozz, és kár kihagyni a helyzetet


ha meg visszautasít, akkor meg legtöbbször aranyosan teszik, aki amiatt cuccol, mert szerekmet vallottál neki, az éretlen és nem érdemli meg


Sok szerencsét!

2020. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

bocsi, nem szeretnék a lelkede gyalogolni.. de tuti 17 vagy, vag,. kevesebb?! h ezt nem vágod le...

tuti többet akar ez a Pisti 😄

2020. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sejtem, csak nem vagyok benne biztos, mi van ha csak közvetlen és érdekelne a ti meglátásotok is😊
2020. okt. 17. 18:47
 6/7 anonim válasza:
Azóta mi van? ;)
2020. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ja, ez jó kérdés! alakult valami? 🤔 😄
2020. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!