Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek/szolitsam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek/szolitsam meg suliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szóval van egy lány, csak a suliban láttam eddig ott is elég ritkán, idén kezdte a gimit és nincs közös ismerősünk, a nevét sem tudom.

Eddig annyi kontakt volt közöttünk hogy a folyosón menet össze néztünk és ennyi. Annyit még tudok rola, hogy hol szokott ülni szünetekben, elég sokszor egyedül van, amit nem értek mert nem tűnik olyan introvertált személyiségnek.


Rólam egy kicsit: 17 éves vagyok, eddig az ismerkedésben nem értem el nagy sikereket, ez köszönhető annak is, hogy nem rég kezdtem ezzel foglalkozni, szerintem már majdnem minden hibát elkövettem, voltam már túl nyomulós vagy túl barátságos (az utobbit ugy kell érteni hogy friendzoneoltak párszor) probálkoztam már online meg élőben is de nem nagyon ment a dolog, amikor felvetettem hogy szeretnék az adott illetővel találkozni akkor vagy az történt hogy elutasitottak ilyen "bocsi de én még nem állok készen kapcsolatra" vagy "nekem más jön be" szövegekkel, a másik véglet meg az volt, hogy elmentem a hölgyel találkozni de a végén kiderült hogy számára csak baráti volt az egész.


Tehát a kérdésre visszatérve.

Arra gondoltam először, hogy odamegyek hozzá az egyik szünetben amikor egyedül van és szimplán köszönök, bemutatkozok neki és megkérdezem tőle hogy mit csinál suli után, de aztán belegondoltam a helyzetébe és elég furán kezelnék egy ilyet ha lány lennék, hogy random oda jon egy full ismeretlen hozzám és igy nyit.

Mit kéne tennem ilyen helyzetben?



2020. okt. 23. 16:16
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia, én ugyanígy vagyok egy sráccal a suliban.. Most lettem 9.-es és csak szünetekben találkoztam vele, vagy amikor mentem órára. Én személy szerint nem tartanám furának, ha oda jönne hozzám egy random srác, sőt lehet még el is pirulnék. Kérdezd meg tőle, hogy miket szeret csinálni, milyen zenéket szeret stb... Hidd el nem fog lekezelni
2020. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd meg nyugodtan. Amikor én megtettem akkor sikerrel jártam.
2020. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!