Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek egy osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy osztálytárs felé?

Figyelt kérdés

Ez a második évünk együtt. Tavaly alig beszéltünk, heti max 1 mondatot szóltunk egymáshoz. Nem voltunk se haragban, se jóban. De szeptember óta már keresi néha a társaságom, kérdezi (doga előtt) hogy megy-e minden, tanultam-e. Kb egy hete volt hogy elfelejtettem egy dolgozatot és akkor is kérdezte, hogy megy-e, én mondtam hogy nem igazán és odajött segíteni, elmondta hogy mi mit jelent. Szoktam látni néha hogy néz engem, de én nagyon félénk vagyok ezért általában nem igazán merek 1 mp-nél tovább nézni a szemébe. De másról nem igazán beszélünk, Facebook-on nem is ismerősöm. Mindig csak a sulis téma megy, amikor beszélünk, néha eltérünk kicsit, de akkor is csak minimálisan.

Nekem szimpi, de nem tudom mit tegyek, hogy merjen lépni. Én 100% hogy félnék őt elhívni valahova/ráírni. Milyen jeleket tudnék felé küldeni, vagy mit tudok csinálni? Egyáltalán nem is biztos hogy tetszek neki, de ő nekem szimpi.


2020. okt. 20. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Találj esetleg valami közös érdeklődési pontot amihez programot is tudsz kapcsolni. Pl: sorozatok, könyvek, sport stb. Akkor talán el tudnád hívni így barátokkal együtt és akkor kiszakadnátok a sulis közegből! Remélem lesz valami nektek! :3
2020. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
szia, nekem is hasonló helyzet áll fenn, csak en a srácot most ismertem meg szeptemberben, és én is felfigyeltem rá hogy próbálja keresni a társaságomat, és valahogy ez megfogott engem. aztán ráírtam facebookon ilyen sulis kérdéssel, mivel egy csoportban vagyunk, és visszaírt, és aztán beszélgettunk mindenfélérol. te is nyugodtan szerintem írj rá valamilyen sulis kérdéssel és próbáld átterelni, nincs veszteni valód. és hidd el a srác is biztosan orulne ha te kezdeményeznél. ha nekem sikerult ráírnom neked is menni fog, csak találj egy jó indokot.
2020. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!