Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megismerkedtem egy lánnyal aki kicsivel idősebb nálam,de egyből megfogott a stílusával/személyiségével. Szeretnék közeledni felé de fogalmam sincs,hogy egy olyan lányhoz aki nem egy cukibaba,szereti a háborút,a repülőket,a pc játékokat,az animét,a kamionokat,vonatokat és hagy ne soroljam fel az összes szokatlan dolgot...összébb foglalva egy kicsit vadabb természete van egy átlagos lányhoz képest.Egy ilyen lánnyal nem ülhetek be romantikus filmet nézni a moziba,gondoltam elhívom az állatkertbe mert nagyon szereti az állatokat is de őszintén szólva nem tudom mivel tudnék igazán kedveskedni neki,kicsit szokatlan számomra. De nagyon örülnék ha megdobnátok egy két használható ötlettel,köszönöm!!

2020. febr. 10. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ne romantikus filmre ülj be vele a moziba, hanem háborúsra.
2020. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetnéd tőle is. Biztos jól fog esni neki, ha adsz neki válsztási lehetőséget, és így biztosan élvezni fogja. Nem kell túlcifrázni, megkérdezed, hogy lenne-e kedve elmenni valahova, aztán ha igent mond, megkérdezed, hogy hova lenne kedve.
2020. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
miert akarnal te ferfi letedre romantikus filmet nezni? :D olyat talalj ki amit te is szivesen csinalnal.
2020. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok én romantikus filmet nézni egy átlagos lányból indultam ki akik a csöpögősebb fílingű filmeket kedvelik, félreértés ne essék :D Nem nagyon volt dolgom lányokkal,főleg nem egy ilyen stílusúval ezért nem tudom hogyan is fogjak bele a dolgokba....
2020. febr. 10. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 azt csinald ami neked tetszik. ha neki is tetszik, az +1 kozos dolog. ha nem, akkor azt ne eroltesd. minel tobb a kozos, annal tobb az eselye hogy jol mukodo kapcsolat lesz ebbol. ne agyalj sokat, abbol jatszmak lesznek, meg felesleges korok, azok meg senkinek nem kellenek az eletebe. ha nem tudsz kitalani semmit, kerdezd meg ot, hatha neki van vmi jo otlete egy kozos kikapcsolodasra.
2020. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Call911 válasza:
Az ilyen lányok nem szeretik a szarakodást. Ha tényleg kicsit vadabb a természete vidd el koncertre vagy egy éjszakára valami jó ijesztő helyen,mutasd meg hogy tökös vagy,de mellőzd a bunkóságot és ne nyomj full kretént. Ajándékötletnek tudom ajánlani a military shopot.
2020. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!