Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a oldal mennyire hiteles...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a oldal mennyire hiteles és biztonságos?

Figyelt kérdés
[link]

#tinderkopi
2020. okt. 24. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2020. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
87%

nagyon kezdetleges, nem lehet mogotte semmi webprogramozo se moderator (felugyelo) se hasonlo,

hiteles allatt ha azt erted hogy vannak e valos "profilok" meglehet, hogy hany % kitudja, eleve nem sokan vannak rajta


amugypedig 16 ev alatt nagyon nem jo vadidegenekkel ismerkedni koruktol (szemelyesen lathato sem) fuggetlenul

es 16ev tol fiataloknak is inkabb legalabb latasbol ismertekkel, kornyezetukbol erdemes ismerkedni, ott is porul lehet jarni ugyis, de egy idegennel sokkal nagyobb lehet az esely


igen lehet esely arra is hogy eleted parjat talalod meg de hat ez mas kerdes

vagy nem? Valalod a rizikot?

2020. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
83%

"szemelyesen lathato sem"


arra gondoltam ha neten vadidegennel nyilvanos helyen talit beszelsz meg talalkoztok es valoban az akire szamitottal (nagyjabol...)

ez sem eppen tul jo, de hat... te tudod


Xy4

2020. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom ezt az oldalt.

Engedély nélkül kirakja a képeket. Nézd pl toplisták.


Rengeteg álprofilos accoountok is vannak, abban biztos vagyok benne.

2020. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire ,itt szoktam fiúkákra vadászni
2020. okt. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!