Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Az iskolában voltam. Óra közben az egyik lány nem rám, de sokáig mellém nézett. Ilyenkor szemezgetni szeretne velem, vagy csak néz valamit, ami mellettem van? Ilyenkor nézzek rá, vagy ne?

2020. okt. 29. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szellemet látott.

Nem kell mindenbe bele látni dolgokat.

Ha szellem az csak nézz át rajta.

2020. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más válaszát is várom
2020. okt. 30. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz rá, és mosolyogj rá, finoman, aztán fordítsd el a fejed. Ha visszamosolyog, lehet, hogy szimpatikus vagy neki, ha nem, akkor nem tudom, mit nézett.De ne kérdezd meg tőle.
2020. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan amikor csak bambultam ki a fejemből és csak arra eszméltem hogy a srác akin konkrétan keresztülnéztem kezdett zavarba jönni, és integetett, én meg nem tudtam hogy üzenjem "bocs csak bambulok"
2020. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!