Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi a vèleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a vèleményetek?

Figyelt kérdés

hónapja voltam egy házibuliban, ahol ott volt még két évvel ezelőttről a majdnem-barátnőm (egy évre költöztem külföldre, ezért nem jöttünk össze), akivel régen teljesen olyan volt, mintha együtt is lettünk volna. Nem is ez a lényeg.

A legjobb barátom nagyon jó barátja (akivel én is jóban vagyok, de nem annyira, inkább csak a legjobb barátom miatt) már múltkor is feltűnően sokat beszélgetett vele, de utána bocsánatot is kért. (Mondtam, hogy hagyjuk már, semmi baj)

Tegnap volt ugyan ott, ugyan ezzel a társasággal egy újabb buli.

Egyszer csak azt láttam, hogy ők ketten kint vannak cigizni, de utána vagy 20 percet még kint voltak, de utána már egy darabig másokkal voltak miután bejöttek.

Majd egyszer úgy adódott, hogy én voltam kint a lánnyal, dumálgattunk, megbeszéltük, hogy én nem is haragszom rá régebbről (azt hitte, hogy útálom, mert a költözés után összejött egyből egy másik fiúval) meg, hogy még vannak ruháink egymásnál stb..

Majd az előbb említett srác mellé ültem, és ő meg megkérdezte, hogy mit beszélgettünk (ami furcsa volt, mármint nem sok köze van hozzá szerintem), majd bocsánatot kért, mert részegen egy órával ezelőtt megcsókolta. Amikor olyan sokáig kint voltak.

Na itt jön a fura rész.

Mondtam, hogy semmi baj, engem nem zavar, de ő ragaszkodott hozzá, hogy sajnálja. Nyilván nekem rosszul esett valamennyire, de hát ez van, már nincs sok közünk egymáshoz.

Viszont pár órával később, amikor már kevesen voltunk meg elállt az eső, akkor tűnt fel, hogy ők ketten a házigazda szobájában vannak, csukott ajtóval....

Most a srácra nem is az, hogy haragszom, csak kicsit rosszul esett, hogy ő kért bocsánatot, és mondta, hogy nem kellett volna, aztán mégis ott kötöttek ki.

Igen tudom, azt mondtam, hogy engem nem zavar, de hát mégis a csaj az én életem része volt, és még a srác ismerte be, hogy nem kellene vele lennie.

Kicsit lehet félreértette, de azért kicsit haragszom rá, haverod volt nője szerintem tabu.


(Múltkor a lány rakott ki egy insta-storyt az asztalról, ami körül ültünk, és a srác “véletlenül” még bele lógott a képbe, én meg már nem. Tegnap meg egy olyan videót raktak ki, amin a srác a lány vállára rakta a fejét sörpong közben.)



18 évesek vagyunk


Bocsi a zárójelért és helyesírás miatt, még kicsit kómás vagyok tegnapról.



2020. nov. 1. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, hogy mennyire komoly. Most ha szeretik egymást akkor miért állnál két közeli barátod boldogsága útjába? Most kavarni sok értelme nincs szerintem, meg az hülyeség.

De pl. nekem is van egy legjobb fiú és lány barátom akik járnak és a lány tettszett is nekem de én örülök, hogy mindketten boldogok. Nyilván sajnálom a dolgot de semmi komoly ez az ügy szerintem.

2020. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De az egy dolog hogy barataid exe kamu... De ez a lány nem volt az exed:D Es mar eleg regi sztorirol van szo, gondolom azota te is kavartal masokkal, ugyhogy joggal gondolja hogy tulelned ha lenne koztuk vmi:) inkabb szurkolj nekik es hidd el te is talalsz majd hozzas valot!
2020. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem az exed akkor szerintem nincs gáz, ès ugye mindekettõ a barátod szerintem hagyd õket hadd legyenek boldogok.

Vagy te mèg èrzel valamit a lány iránt?

2020. nov. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tök feleslegesen teszed fel még egyszer a kérdést. A lány nem az exed, hagyd őket békén. Ha akarnak egymástól valamit az sem a te dolgod, hadd legyenek boldogak. Plusz te mondtad, hogy nem zavar. Mire számítottál? Hogy majd zoknilevétel közben odaszól a csajnak, hogy "Te, Gizi, kiszaladok megkérdezni a Pistát, hogy tényleg nem zavarja-e!" Itt az egyetlen aki fura az te vagy és nem a barátaid.
2020. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!