Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Lentebb îrom

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Lentebb îrom

Figyelt kérdés

Fiu vagyok, nem mondom kort mert akkor kitiltananak.Este hosszasan olelem a takaromat es azt kepzelem, hogy a takaróm egy lány, aki szeret, és megért, támogat. (Stb) Több 10 percekig ölelem, és nehéz utána elengedni.:(

Olyan videókat nézek, amikben összebújnak aranyos párok, stb..

Nem tudom, hogy normális e, de ezt veszem észre magamon..



2020. nov. 2. 23:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék megölelni valakit teljes szívemből, és önzetlenül szeretni, összebújni, stb..
2020. nov. 2. 23:19
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem normális. A párnád öleld, kicsit jobb érzés, a takaró az nagyon vékony, nincs tartása. A párna jobb.

Én is úgy alszok el minden este, már több mint 10 éve.

23/f.

(Ugye kivéve ha az aktuális párommal alszok, akkor nyílván őt ölelem, de kb örök szingli vagyok.)

2020. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ideje lenne párt találnod

Egyébként én még a macimat ölelem, amíg nem volt énis a takarót öleltem 🤣 19 / L

2020. nov. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen normális. Én ugyan ezt csináltam. Most van barátnőm, de nem alszunk együtt és vagy hogy azt képzelem hogy átölelem őt elalvásnál.
2020. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
4. vagyok még mindig. 16 éves fiú vagyok. Ha szeretnél változtatni ezen az egészen akkor itt az ideje hogy szerezz valakit :)
2020. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:)🥺
2020. nov. 3. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez,csak lány vagyok😔😣 Aki nekem tetszett/tetszik(nagyon nagyon) az visszautasított,a fiú aki meg nálam próbálkozott, vagy már nem is tudom mit akart,rohadtul bunkó velem. Barátaim vannak de az nem olyan meg amúgy se panaszkodhatok nekik😕

Én más párokról nem nézek ilyeneket mondjuk,max rajzokat, de elképzelem magamat ilyen helyzetekben

2020. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Jaj dragam, en teged olelgetnelek meg🥺❤️
2020. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!