Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen a babapocak közepe...

24 hetesen a babapocak közepe tájt, köldöktől kicsit lentebb, picivel jobbra egy kis területen olykor szúró, benyílaló fájás normális?

Figyelt kérdés

Baba mozgásától függetlenül egyszer csak beszúr, benyilal azon a kis területen.

Volt már ilyen másnak is?

Tegnap néztek méhszájat, az jó volt. Holnapután lesz uh-m.



2020. okt. 27. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ezt a kérdést, tegnap miért nem tetted fel az orvosodnak?
2020. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert tegnap éjjel, ma jelentkezett először, azért.
2020. okt. 27. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet normális, ha nem erős, görcsös fájdalom. Nekem is volt ilyen 17-25 hetes terhesen többször is. Az orvos azért ránézett, de nem lett semmi gond. Valószínűleg nyúlnak a szalagok, nő a méh, rendeződnek bent a dolgok.
2020. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kb 18-25 hetesen. Többször is éreztem, de minden rendben volt hála Istennek.
2020. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát ha nem durva görcs, meg nincs semmi vér meg ilyesmi, akkor nincs nagy gond.


Tegnap éjjel kezdtem el érezni, azóta fekszem, de kb azt se tudom hogy feküdjek hogy ne nyilaljon, szúrjon be arra a részre.

Kis mozgásra is van hogy érzem, van hogy nem. Van hogy csak levegő vételtől,vagy nem tudom mitől, mert fekszek. Meg magnerotot tolom.

2020. okt. 27. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:

A pihenéssel nem ártasz. Ameddig nincs vér, vagy el nem múló görcs addig nincs baj!

Lehet most nagyobbat nő a baby, vele együtt az egész méhed és azért van.

Nekem sokszor pisilés közben nyilalt egészen lentről a köldökig. Azt hittem felfazas. Kertem vizelet tenyésztést, volt vese UH, aztán minden rendben volt. Bár ha jól emlékszem én akkor 2 napig napi 1 tőzegáfonyát bevettem és attól jobb is lett.

2020. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is volt kb. két hete urológiás köröm, se a vizelet teszt eredménye, se uh nem utalt ilyen problémára. Akkor deréktájékon fájt nekem is, volt hogy vizeléskor. Aztán az javult otthoni pihenéstől. Aztán alhasamnál kezdett fájni. Azért is voltam tegnap ügyeleten méhszájat néztek, az jó volt.

Mára meg ez a has középi nyilalós szúrós fájdalom jött elő. Ezt nem mulasztja el teljesen a fekvés, csak kicsit jobb. De legalább nem folyamatos. Remélem csak a növögetés okozta ártalmatlan mellékes dolog ez is.

Nyílván ha durvulna, akkor megint ügyelet. De ha úgy néz ki nem veszélyes, akkor csütörtökön majd mondom az orvosnak.

Én azt hittem, ilyesmi inkább csak a terhesség elején, illetve a végén jellemzőbb, mikor már tényleg jó nagy a baba.

2020. okt. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!