Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy fiu akivel eléggé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiu akivel eléggé joba voltunk de mióta megtudta ki jon be nekem azota nem beszelunk. Bejottem neki?

Figyelt kérdés

Volt egy fiu haverom aki sokszor rámirt és tok jol elbeszelgettunk, instan a sztorykra reagált, snapen volt olyan kepem amit levidizett. Elmeseltem neki h ki jott/jom be nekem es akkor nagyon kerdezte h mit szeret mindenki abban a fiuban... Utana egyik fiu haverjarol mondtam h nagyon helyes és h szivesen megismernem.. Azota nem ir, nem beszelunk kb semmit. Csak koszones

Miért lehetett ez?

Bejottem neki?



2020. nov. 5. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte elég gyakran beszelgettetek, akkor valószínűleg hogy igen...
2020. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
+readásul mikor megemlitettem neki h azt a fiut akibe teljesen belevoltamzúgva már nem jon be akkor hirtelen nagyon érdeklődő lett es kerdezte h miert, hogyan,mikor stb...
2020. nov. 5. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked tetszik? Kérdezd meg, hogy van-e olyan lány aki tetszik? Ha azt mondja igen, Akkor azt ird, hogy Én vagyok az?
2020. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny és félre lett dobva. Ezzel senkit sem minősíteni akarok. Szerintem tisztázd vele hogy csak barátként gondolsz rá (ha tényleg így van), jobb a békesség.
2020. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az én időmben , nem chateltünk ha nem elmentünk borozgatni a játszó térre aztán nyulka piszka , ez az.. de a mai fiatalok..
2020. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!