Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na a lényeg hogy ez egy friss...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na a lényeg hogy ez egy friss kapcsolat a barátom(fiú)tizennyolc lesz nemsokára. Nincs hobbija,se semmilyen mániája.Ráadásul ez az első születésnapja hogy együtt vagyunk és így kicsit para van...szóval van tippetek hogy mit adjak neki?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 21:44
 1/6 anonim válasza:
59%
Egy együtt töltött esténél nincs jobb szerintem🥺(eskü nem a pasid vagyok😅(
2020. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Én most per pillanat annak örülnék ha a barátom mellettem lenne, megölelne, puszilgatna, lefeküdnénk"" és utána össze bujnánk, néznénk közben egy jó filmet és aludnánk. Istenem de jó lenne.


Na mindegy is.


Biztos van valami amit szeret. Zene, vicces dolgok, kaja, vagy akármi.

Nem tudom milyen helyzetben vagytok, de pl lehetne, az is, hogy megfőzöd neki a kedvenc ételét, sütsz neki tortát, amilyet szeret, meg adsz neki mellé, valamilyen maradandó ajándékot. (Beváltható kártya, amit ha nálad be vált, akkor kap egy órás masszázst vagy valami hasonlót, vagy valamilyen hasznos dolgot, amire egyébként is szüksége lenne, ha a viccet preferálja, akkor lehet rendelni jó kis dolgokat /googleabaratod/, stb. Stb.)

2020. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Láttam olyan ajándékot pároknak, hogy egy kép amire felrajzolják a csillagok állását aznap amikor összejöttetek. Csak a dátumot kell elküldeni a cégnek meg a neveteket.

Esetleg jó ajándék lehet, ki tudja tenni a szobájába.

Csillagokalatt. hu oldalon lehet azthiszem rendelni saját csillagtérképet.:)

2020. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
#3 ilyen ajándékot évfordulóra tudnék elképzelni. Vagy esetleg, akkor ha a párja olyan alkat.
2020. nov. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akár élményt is adhatsz neki. Menjetek el valahova, a legjobb ha kipróbáltok valami újat. Tudom lezárások vannak de biztos van valami kinti program amit élveznétek mindketten.

Vagy főzhetsz neki vacsit, süss valami sütit. Szerintem ezek többet jelentenek mint egy tárgyi ajándék.

2020. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
feldobox?
2020. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!