Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmaznátok meg ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmaznátok meg ezt az intrót? Minél hatásosabbra?

Figyelt kérdés
Tehát egy lányt kicsit fel akarok hergelni. Tehát megakarom neki írni, hogy mondani akarok valami nagyon fontosat, életbevágó, muszáj tudnia róla, lemegy hídba ha megtudja stb stb. Valahogyan jól összekellene rakni egy ilyen mondatot amivel minél jobban kíváncsivá teszem, az se baj ha ideges lesz tőle kicsit, hogy vajon mi lehet az amit mondani akarok. Minél kíváncsibbá akarom tenni.
2020. nov. 15. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
beszélnünk kell... Hidd el ez nagyon hatásos😉
2020. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%

Szerintem valami ilyesmit kéne:

“Huhh figyelj,amit most mondok egyszerűen hihetetlen és nagyon fontos úgyhogy remélem ráérsz,hogy elmeséljem. Konkrétan sokkot fogsz kapni tőle. Eszméletlenül durva. SOS tényleg,remélem elérhető vagy és ráérsz... Tiszta ideg vagyok már,hogy mikor mondhatom el.,,

2020. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszerű "beszélnünk kell" emodzsik meg minden nélkül

Hidd el én ha meglátom hogy ezt írja vki elkezd izzadni a homlokom,gyorsan verni a szivem,remegni a kezem stb:D

2020. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!