Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok nem volt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok nem volt még kapcsolatom, még testi se lánnyal, szerintetek ez baj? Vagy kimaradt eddig valami? Most viszont szeretnék már egy kapcsolatot... De miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
15 éves korom után nem nagyon foglalkoztam ezzel, most viszont elkezdett érdekelni, és már szeretnék egy barátnőt,nagyon sok lányra írtam már rá, de egyikből se lett semmi, legtöbb le se szar.. Mit csinálok rosszul? Hogyan próbálkozzak? És baj ha eddig nem volt semmi ilyenem?

2020. nov. 15. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem baj, hogy nem volt. Azért nem találsz, mert írsz. Ne írj, menj oda hozzá és szólítsd le.
2020. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is inkább élőben próbálkozz.
2020. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csináld mindkettőt. Probalkozz az írással is, meg próbálkozz élőben is. Több esély van ha mindkettőt csinálod. Csak nehogy elterjedjen a híred.
2020. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem késtél le semmiről. Én is 18 évesen csókolóztam először, az első szex meg 19 évesen volt. Persze én is vágytam már rá meg frusztrált, hogy a kortársaim többsége túl van már ezeken, de utólag visszagondolva megérte kivárni, hogy olyannal történjen, aki tényleg fontos számomra :)
2020. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van ezzel az élőben próbálkozással, csak éppen ebben a helyzetben nem kivitelezhető, meg túl gondolom hogy élőben mi legyen, mármint mit mondjak, mi lesz ha elakadok stb....
2020. nov. 15. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj
2020. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát most találkozni se nagyon fogsz egy neten megismert idegen csajjal, pontosabban találkozhatsz, csak kb semmit nem tudtok csinálni, még egy “romantikus” sétához is kell az a qrva maszk. Az meg kicsit meredek lenne, ha rögtön valamelyik szülői házban menne a randi. Szerintem amíg ilyen szintű korlátozások vannak, addig engedd el ezt a (netes) ismerkedést, ahol tényleg semmit nem tudsz a partnerről. Nem fog ez sem a végtelenségig tartani, ha 18 évet kibírtál egyedül, két-három hónapot is ki fogsz (okosok szerint akkor fog csúcson lenni a járvány, persze ki tudja - de örökké nem tarthat a helyzet).
2020. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez egyáltalán nem baj, csak ne görcsölj rá. Nekem is volt egy időszakom, amikor nagyon akartam, de olyankor az ember rástresszel és csak rosszabb lesz. Azóta is egyedül vagyok, de inkább legyen később barátom, mint hogy utólag megbánjam az egészet :)

Hajrá :D

2020. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
teljesen igaza van mindenkinek amúgy, és hát igen ezen görcsölök jó sokat, így pluszba még ez is idegesít :D
2020. nov. 16. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!