Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 éves, egyetemet kezdő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves, egyetemet kezdő srácok, vállalnátok egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Te elkezded az egyetemet egy városban szeptemberben. A barátnőd 3 évvel fiatalabb, mint te, és vonattal 45-50 percre lakik. (jó a vonat közlekedés) Belemennél egy ilyen kapcsolatba azt figyelembe véve, hogy az egyetemmel milyen elfoglalt leszel + a távolság?

2020. aug. 22. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen bele.
2020. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Stark2000 ***** válasza:
84%
Ha kedvelem a lányt és tetszik is, akkor igen.
2020. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem, dehogyis!


Fiatalok vagytok, max. 3 hónap múlva már arra sem fogtok emlékezni a másiknak mi volt a kedvenc filmje amikor találkoztatok. Felejtős a dolog. Szakítsatok és éljétek ki magatokat! Felesleges még ebben a korban, ilyen felállásban többet belegondolni egy-egy kapcsolatba!

2020. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha velem egy korú vagy egy évvel fiatalabb lenne, akkor vállalnám. 3 év ilyen korban még elég rizikós ahhoz, hogy ezt megtudjátok beszélni, tekintettel legyetek a másikra és a távolság/hiányérzet ne kerekedjen ezeken felül. Alapjában véve a 45-50 perc utazás nem sok, pláne, ha jó is a közlekedés, ahogy írod. 2 hetente egy hétvégét meg simán tudtok találkozni egyetem mellett is. Ha a lánynak ez elég, akkor hajrá.
2020. aug. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
6%
Én bele, jobb mint a jobbkezed. 😀 az egyetem stresszes jó ha van szex.
2020. aug. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem fog működni.
2020. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egyáltalán nem vészes ez a távolság... Inkább az, hogy a lány még csak 15 éves. Nem biztos, hogy ő rugalmas lesz ezekben a témákban. Plusz teljesen más életszakaszban lesztek mind a ketten, ő 9-10. osztályos gimiben, te pedig már egyetemista, felnőtt ember. Szerintem is rizikós ez a 3 év. Lehet a te fejed is elcsavarja majd egy "érettebb" korodbeli lány, ami mondjuk nem lenne meglepő. Tudom le leszek pontozva, de egy 15 éves lánnyal még nem igazán lehet hosszútávon tervezni (tisztelet a kivételnek).
2020. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Én igy lányként mondom,hogy nem vállalnám fiúval,így is már inkább abban a városban kezdek ismerkedni:/ (jó nekem sokkal nagyobb a távolság) Pont azért,mert te is új városba méssz,és ott is szánj időt ismerkedésre (ha barátilag is),a város megismerésére szerintem. Túl kötött dolog lenne,csak tanulás+telefonálás,így viszont,ha csúnyán is hangzik,de -1 gonddal indulnál neki az egyetemnek. Meg érzelmileg nagyon kiüresedhet egy idő után a dolog,mondhatni unalmassá válhat. De ahhoz képest a távolság nem sok,viszont én ezt tenném. (Úgy hogy ha valaki lepontoz,az elég álomvilágban él még.)
2020. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Sosem tetszettem még senkinek, így a kérdés értelmetlen.
2020. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
83%

Még egyetem első évében, ami nekem 21 évesen volt. (Évvesztes vagyok, 5 éves kéttannyelvűbe jártam, majd 1 évet külföldön éltem, így 3 évet csúsztam)


Egy 18 éves gimis lánnyal kavartam és akkor jöttem rá, hogy teljesen más az életstílusunk, az életfelfogásunk és hogy gimnázium alatt egy jó kapcsolat lehetett volna, de így már biztos nem fentartható.


Hasonló helyzetbe kerültem, amikor egy 28 éves nővel beszélgettem. Nem volt problémája a korommal, de amint megtudta hogy még egyetemista vagyok rögtön megszakította a beszélgetést, mert ő is emlékszik milyen volt egyetemistaként és milyen már a "felnőtt világban" dolgozóként.


Akkor hírtelen nem értettem, de ugyan azt csinálta mint én a gimis lánnyal.


Szóval szerintem nem éri meg. Plusz 15 éves lány + egyetemista korú fiú kombináció külső szemmel elég furcsa...

2020. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!