Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 eves vagyok enis es a, ,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves vagyok enis es a, , baratnom, , is! O kapcsolatot szeretne es enis de messze lakik es felek hogy igy tonkre megy a kapcsolat. Mit lehetne tenni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szep es aranyos lany, tobben mondtak,hohy talalunk es en hosszu tavra tervezek vele de ilyen korban nemhiszem fog menni!

Es ha igenis kesobb lehet megbanom hogy nem tomboltam ki magam!

Szerintetek mi lenne a legjobb?

(bocsi az irashibakert)



2016. jún. 5. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor menjetek bele a kapcsolatba. Nem annyira nehéz a távkapcsolat és amúgy is tudtok majd találkozgatni, nem?

Sok sikert! Ha esetleg segítségre lenne szükséged, nyugodtan írj rám.

2016. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a távolság köztetek több, mint 1 óra felesleges belemenni...az jó esetben is csak kvázi szexkapcsolatként fog funkciónálni, bárhogy is nevezitek.
2016. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg,milyen kapcsolat alakult ki mar kozottetek.Jelenleg en is tavkapcsolazban vagyok a parommal,igaz csak par honapja,de nagyon nehez.Kethetente tudtunk talalkozni es az is java szex volt..Mert nyilvan hianyzik a dolog.

Egyszer felmerult bennem,h meg fogom banni..olyas valakire varni,akivel utana lehet nem is lesz semmi..de en rajottem,h meg kell probalni es meg lehet oldani a dolgokat :)

2016. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!