Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pasi volt/vagy meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi volt/vagy meg mindig az idealis, tokeletes pasi? Kulsoleg belsoleg? Es ennek mennyire felel meg a jelenlegi parotok?

Figyelt kérdés
Nagyon kivancsi vagyok, es szerintem sok embert is.

2020. nov. 19. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Külsőleg annyi, hogy legyen sötét szeme, esetleg sötét haja és barnább bőre.

Belsőre intelligens, kedves és udvarias, mindig inkább a visszafogott pasikat kedveltem.

A barátomra a külső dolgok igazak, a belső is többé kevésbé, bár ő nem visszafogott típus.

2020. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Külsőleg a domináns kisugárzású, magas (én 166 cm vagyok) srácok jönnek be, akik nem túl vékonyak, de nem esnek a ló túl oldalára sem. Legyen kissé elegáns stílusa.

Az teljesen mindegy, hogy milyen színű a szeme, haja, bőre.

Belsőleg viszont az ellentettje jön be. Aranyos, bújós, szinte már szeretet hiányos 😅

Aki ki meri mondani, amit gondol, van véleménye különböző dolgokról és jókat nevethetek vele. Elfogad olyannak, amilyen vagyok és hűséges. Szeretnék végre fontos lenni valakinek. 😅

2020. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Külsőre magas, kék szemű, barna hajú, szőrös, kicsit mackós pasi jön be.

Belsőre legyen nagyon vicces, udvarias, romantikus, intelligens és ragaszkodó.

Külsőre annyi, hogy nem kék a szeme, hanem zöldes barna. :) Belsőre pedig annyira nem romantikus, de ez egyáltalán nem zavaró.

2020. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!