Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani 17-20 éves lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 17-20 éves lányokat nagyon befolyásolhatja a egy normális jó kiállású fiú jelenlegi végzettsége?

Figyelt kérdés
Gyorsan elmondanám az én félelmemet amiért érdekel a téma: Mivel szakiskolát választottam és költöztünk, úgy voltam vele, hogy abbahagyom inkább ezt a szakmára épülő sulit mivel semmit nem vesztek vele, tehát abbahagytam most leszek 18 és dolgozni szeretnék 1 kisebb ideig amíg össze szedném magam, jogosítvány meg minden ami fontos lenne ügye, ez talán 1 év lenne, és azután szeretnék gyorsan 1 jobb szakmát letenni,talán még érettségizni.. és úgy gondolom egy normálisabb nem csitri lányhoz ez iszonyat kevés lenne meg lenéznének a szülei is amit persze meg is értenék, de nem vagyok szétszórt srác úgygondolom összetudnám hozni a pénzt mindig szóval nem arról van szó csak már minden ember annyira nagyvágású 30évig tanulnak aztán mennek mekit vezetni stb én meg itt szerencsétlenkedek, hát nemtudom, bár a tesóm is így volt aztán fél milliókat keresett hegesztőként 1éves papírral, szóval otis vannak jó dolgok.. meg neki is mondták már lányok, hogy jobban szeretik azt az embert aki 2 kezével szerzi a pénzt meg hasonlók, az én történetemre visszatérve szeretnék valami bíztatót kapni mert kicsit elbizonytalanodtam a csajozástól emiatt :/

2018. jún. 27. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, akinek számít, de nem mindenkinek, nyugi. Csak vannak sztereotípiákban élők, akik feltételezik, hogy bizonyos papírok nélkül nem vagy olyan intelligens. De ha adhatok egy tanácsot, aki papírok alapján választ partnert, az nem feltétlen olyan, amilyet a leírásod alapján keresel ;)
2018. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az intelligenciád nem ettől függ.

A vagyonod szintén független, édesapám nem túlzottan iskolázott, mégis elég sok diplomás embert munkáltat, nem ezen múlik a sikered az életben.

2018. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt értem persze, hogy az életben:) Csak ahoz szeretnék társat is és ezen gondolkodva földhöz ragadtam most..
2018. jún. 27. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Kamion jogsi, 300 körül keresel vele belföldön.

Külföldre nem éri menni, mert amit megkeresel +-t elmegy kajára, ha nem vagy járatos , még át is basz a főnök és nem fizet ki.

Vagyonőrkèn már jobb helyeken 1000-1100 at adnak óránként.

Van ahol 240-280 között meglehet keresni azt is.

Nekem sincs érettségim, mégis 240-300 között keresek, mikor mennyi melót vállalok be, és tudod mi a borzasztó? Hogy a csajom meg gyógyszer kutató ként keres majd 610 ezer alap bért 😂😂😂😂

2018. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!