Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Ti hogy reagálnátok, ha kiderülne, hogy a jelenlegi párotok, (új kapcsolat) jóban van az exével mármint beszélnek meg minden, de azt mondják hogy tényleg csak barátok maradtak?

Figyelt kérdés

2019. márc. 28. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát...tényleg jóban vannak. Sőt, én is beszélek az én exemmel. Attól, hogy egy kapcsolat nem működik, még lehet emberi módon viselkedni
2019. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eléggé féltékeny vagyok ezért kérdezem
2019. márc. 28. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. Vagy szereted és feltétel nelkül megbízol benne, vagy féltékenykedsz és szétcseszne vele az egész kapcsolatot illetve saját magad is. Azért is érdemes bízni, mert ha menni akar, akkor menni is fog. Ha fejreállsz és osszecsinalod magad, akkor is.
2019. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Én már hasonló féltékenykedés miatt szakítottam. Vagy szereted és megbízol benne és elfogadod, hogy tartja a kapcsolatot az exével vagy hagyjátok egymást és keress egy olyan párt, aki 0-24-ben csak veled foglalkozik és nincs élete rajtad kívül.. izgalmas lesz..
2019. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.

.

Attól, hogy már nem alkotnak egy párt, maradnak ismerősök és maradhatnak emberek!

Féltékenységed tudat alatt az táplálja, hogy adott esetben te mit tennél, ez viszont nem kötelező másra nézve.

Mit vársz, hogyan viselkedjék 'jelenlegi párod' azzal, akivel szakításuk előtt mindenüket megosztották?

.

"Jelenlegi" párod.

Tán nem bízol a hosszútávú kapcsolatotokban annyira, hogy így fogalmazol?

"meg minden"

Ha lenne 'meg minden', akkor még most is egy pár lennének...

Féltékenységeddel csak elriasztod magadtól 'jelenlegi' párod!

2019. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ekkora féltékenység nem egészséges.

Nyilván abból indulsz ki, hogy te mit csinálnál.

Ők a normálisak, te térsz el ettől.

2019. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké akkor most megkaptam hogy rosszul csinálok valamit de azt nem hogy hogyan kellene javítani rajta

Most ezt kérem tőletek írjatok valamit erre

2019. márc. 29. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgessetek róla. Nem azt mondom, hogy ülj le vele szemben és vond kérdőre, hanem ha hasonló vizekre sodródtok beszélgetés közben, hozd fel, hogy te tiszteled őt, mert ember módjára tud viselkedni az exével és nem kívánja a pokolra (végülis ha ne adj Isten, ti is szétmennétek, legalább látnád, hogy számíthatsz rá), és finoman mondd neki, hogy te próbálkozol nagyon, hogy ne féltékenykedj, mert szereted őt és megbízol benne, csak korábbi rossz élmények/mai sztereotípiák miatt agódsz kicsit.

Így a párod is megértőbb lesz, talán el is engedi végleg az exét, illetve nem fogja úgy érezni, hogy te állandóan féltékenykedsz, ha beszél a volt barátjával és nem fogja eltitkolni. Jobb, ha tudja, hogy téged kicsit zavar, de érte dolgozol az ügyön, hogy változzon, mert így ha össze is vesztek rajta, nem fogja azt hinni, hogy nem bízol benne, hanem csak bánt kicsit a dolog.

Remélem, valamilyen szinten érthető voltam. :)

2019. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!