Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyikőtök x platformon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyikőtök x platformon akar beszélni, te meg y. Akkor?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Milyen platformokrol van szó? Te hol akarsz?
2020. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Komolyan nem hiszem, hogy ez akkora probléma lenne. Mi van abban, hogy egyikőtök megkéri a másikat, hogy "használd már te is ezt". Ezek csak közösségi oldalak!
2020. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De most ebben mi a probléma? Dominanciakérdést csináltok belőle, hogy kinek a kedvenc paltformján menjen a csevej?

Vagy netán biztonságtechnikai problémák miatt ódzkodik valamelyikőtök egy paltformtól?

Vagy egyszerűen csak makacsságból?

Én informatikus vagyok, de sem most, sem tiniként, sem főiskolásként nem csináltam ebből problémát. Volt, hogy olyannal ismerkedtem meg, aki másik platformot használt, mint én. Na és? Regisztráltam.

Tényleg nem értem, hogy mi ezen olyan nagy probléma.

2020. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!