Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem vagyok szerelmes a lányba, de még is nagyon vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy nem vagyok szerelmes (az sokkal másabb érzés mikor az vagyok, folyton rá gondolok, elönt a boldogság ha rá gondolok meg ilyenek). Itt ez nem nagyon van meg, de még is folyamatosan úgy érzem, hogy ölelgetni akarom meg szeretgetni meg ilyenek, meg tök összejönnék vele. Már majdnem 2 éve ez van. Ez mi lehet? 17F
2020. dec. 13. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Vonzódsz hozzá. Nekem is volt, hogy nem voltam szerelmes, de jól esett valakit babusgatni.
2020. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!