Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomulgatós vagy elérhetetlene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulgatós vagy elérhetetlenebb lányok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a fiúk számára melyik jön be jobban, ha egy lány nyomulós és kb rátok megy, vagy ha kicsit inkább elérhetetlen és nem adja könnyen magát? Esetleg húzza az agyad, eleinte nem nagyon mutat túlzott érdeklődést, kicsit ki akar játszani, meg ilyenek.

Úgy veszem észre sok lány kezdeményez nagyon is, és ez bizonyára tetszik a fiúknak mert úgy akarják őket, azt látom sokszor hogyha kezdeményeznek a lányok úgy sikerül elérnie a fiút. Olyankor úgy vannak vele hogy ez bejön nekik, nem kell várni rájuk, meg hát mit csináljon egy olyan lánnyal aki semmit nem mutat, inkább megy más lányhoz. Ezeknek a fiúknak az a jó ha nem kell küzdeni a lányért, anélkül az övék hogy megszerezték volna. Magyarul egy nehezen megkapható lányról átváltanak a könnyen kaphatóra, az már eleve ott van, bármikor elérhető számukra.

Viszont sok fiú mondja hogy ő azt szereti ha nem lehet könnyen megkapni, neki az a jó ha el tudja mondani hogy ment azért a nőért, megszerezte. És szereti a kihívást, ha van tartás benne és úgy jobban érdekli.

Most akkor ez hogy is van?

Az megvan hogy mindenkinél más lehet ez a téma, csak érdekel mégis



2020. dec. 18. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se, normális ismerkedést szeretem.

alap hogy nem húzzuk egymás agyát, őszinték vagyunk

2020. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se. Nem szeretem ha nyomul. nem szeretem ha elerhetetlen, mert akkor azt gondolom, hogy utál engem és nem akar látni.


A a legjobb kezdeményezés: sokszor szemez velem, mosolyog rám, illetve néha próbál közelembe férkőzni...

2020. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Az egyenes, őszinte lányok. Inkább a nyomulós. Számomra az, hogy elérhetetlen, taszít. Nem is tudom, miért vonz némely férfit. Akkor úgy érzem, nem tudom elérni, és nem látom az értelmét akkor, miért közeledjek felé, hisz kevés az esélyem, és egyoldalúnak érzem az egész ismerkedést.


"Ezeknek a fiúknak az a jó ha nem kell küzdeni a lányért, anélkül az övék hogy megszerezték volna."

Nálam nincs szó küzdelemről, megszerzésről. Beszélgetünk a lánnyal és közeledünk egymás felé. Ismerkedés fázis. Ha kedveljük egymást, akkor összejövünk. Nem egy trófea, amiért legyőzök egy sárkányt, és megkapom a trófeát.


A szexpiacon az emberek többsége nem tudja mire vágyik és mit akar. Teljes téveszmében élnek, ezért mondanak 1 dolgot és viselkednek másképp.

2020. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a két ellentét nem jellemzi senki személyiségét.

Volt olyan barátnőm aki játszotta az elérhetetlent, aztán mikor úgy tettem mint ha nem tekinteném túl nagy dobásnak elkezdett rám nyomulni, színjáték az egész.

Meg volt olyan aki nyomult, de csak azért mert szeretett volna valaki mellett boldog lenni és nem elszalasztani az alkalmat.


Egyébként az általános válasz az, hogy mindenkinek az kell amit nehezen kaphat meg, ha valaki nem ezt mondja akkor is igaz...

Nálam kicsit másképp van mert fejbe tök más vagyok.

18/F

2020. dec. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elérhetetlenebb lányokat szeretem, mert küzdeni kell értük.
2020. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Ha a lány kicsit lényegre törőbb nem gond én szívem szerint szeretem a belevaló normalis lanyokat..a sznob el érthetetlenek menjenek a gazdag "fuck boyokhoz" majd szépen össze lesznek törve..

(17/F)

2020. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!