Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar/idegesít,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar/idegesít, ha egy làny jàtsza az elérhetetlent vagy inkàbb kihívàsként fogjàrok fel?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 22:13
 1/10 anonim válasza:
88%
Idegesít.
2019. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt látnám, hogy úgy sem lehetünk együtt, akkor nem próbálkoznék tovább (kivéve, ha már beleszerettem, akkor nincs se akadály se külvilág). De persze egészséges határok között nem rossz. Minél többet kell dolgozni érte, annál édesebb a munka gyümölcse.
2019. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Zavar, döntse el ő is, hogy mit akar.
2019. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
azért tudjam hogy ne hiába csináljam az egészet mert akkor csak átbaszásról van szó.
2019. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Értelmes férfi tiszteletben tartja ha a nő azt mondja, nem. Gondolatolvasók pedig nem vagyunk, ha csak úgy csinál a hölgyemény, mintha, magára vessen...
2019. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem zavar, de őt annál inkább fogja, ha én sem leszek a számára elérhető.
2019. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
igen, zavar! Ha bejövök egy csajnak, és játszadozik velem. Én inkább keresek helyette másikat.
2019. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavar, az ő dolga, hogy mit csinál. De össze nem jönnék vele.

Miért?

Mert nekem egy őszinte, értelmes lány kell, aki felvállalja az érzéseit. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy azonnal tegye szét a lábát, de tudod, se olyan lány nem kell, aki megjátssza magát, se olyan, akinél azt érzem, hogy csak amolyan egye fene, próbáljuk meg alapon van velem.

2019. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem kihívás, ez izzít fel. Minél jobban elutasít annál jobban akarom. Imádom a kezdődő kapcsolatokban az elején ezt a játékot. Amikor eleinte játsza az elérhetetlent, de mivel ez csak rátesz a tűzre még jobban akarom, ahhoz, hogy kiszeressek belőle meg kell ismernem, emiatt előbb utóbb igent mond a randira, fokozatosan megtetszek neki, aztán amikor már nem tud kiverni a fejéből én kezdem ezt, végül amikor már mindkettőnkbe tombol a vágy a szenvedély vége a játéknak és 200-as pulzus mellett egymás karjaiba borulunk.

bocsi kicsit beleéltem magamat :D

2019. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Egy magabiztos srác ettől csak még jobban akarná a lányt, valaki aki kevésbé magabiztos vagy önbizalom hiányos viszont kifejezetten idegesítőnek tartaná ezt.
2019. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!